کلیپ/ فیلمی که ثابت کرد دانشجو مشتری است

داملود کلیپ از لینک تلگرام زیر: https://t.me/cloobmedia/69981

دانشجویان گمنامی که نوشت‌افزار ایرانی توزیع می‌کنند+تصاویر

تعدادی از دانشجویان و فعالان هیاتی دغدغه‌مند بجنورد، لوازم تحریر ایرانی اسلامی را تبلیغ کرده و به خانواده‌های علاقه مند می‌فروشند و سود حاصل از آن را برای هیأت عزاداری خرج می‌کنند.

اسماعیل امینی، شاعر و منتقدی بی‌حاشیه

اسماعیل امینی، شاید پیش از هر چیز یک معلم است، معلمی که خوب سخن می‌گوید و سخنِ خوب می‌گوید.

خطر تبدیل دانشگاه به باشگاه سیاسی

در مورد اینکه چه باید کرد، می‌توان گفت که وزارت علوم و سایر مجموعه‌های تأثیرگذار باید قبل از هر اقدامی، دانشجو را متوجه کیستی و جایگاهش کنند و اینکه چه باید کرد را خودش مشخص می‌کند.

دانشجویان برنده بیشترین جوایز مد و لباس

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با اشاره به تعریفی که از لباس دانشجویی در این کارگروه معین شده، لباسهای دانشجویی را دارای بیشترین جوایز جشنواره های مد و لباس معرفی کرد.

دست دادن با آمریکا خلاف منافع‌ملی و عزت‌ایران

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به سفر روحانی به نیویورک گفت: ملت ایران هر نوع دست دادان با شیطان بزرگ را خلاف منافع ملی، منافع نظام و عزت می‌داند و این رفتار را نمی‌پذیرد.

باج ندادن با رعایت قانون و مقررات

سیاست بنده در مدیریت مؤسسه حکمت و فلسفه است که مطابق قانون عمل می‌کنم و به کسی باج نمی‎دهم. برخی توقع دارند به‎عنوان عضو هیئت علمی وظیفه‌ی خود را انجام ندهند اما حقوق خود را دریافت کنند و بنده هم حرفی نزنم. توقع دارند مثلاً پایه‎ی آن‎ها را بدهم یا از استادیاری به دانشیاری و از دانشیاری به استادتمامی آن‎ها را ارتقا بدهم.

خواب و قلیان، سالم‌ترین تفریح خوابگاهی‌ها

تا 10 سال پیش شاید کمتر جوانی را می‌شد دید که قلیان بکشد. با ورود تنباکوهای معطر، همه چیز تغییر کرد و بازار قلیان از کارگران خسته و پیرمردهای سالخورده، به دست جمعیت جوان کشور و مخصوصا دانشجویان افتاد تا بخش مهمی از وقت خود را صرف آن کنند.

آموزه‌هایی برای تحلیل مسايل سیاسی

اگر تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب خطاب به دانشجویان درباره ضرورت تحلیل داشتن در امور سیاسی از سویی و نقدهای جدی ایشان از برخی تحلیل‌های سیاسی دانشجویی کنار هم بگذارید احتمالا جای خالی این مطلب معلوم است که پس شیوه درست تحلیل سیاسی کدام است؟ و چگونه به دست می‌آید.

اخراج ۶۴ دانشجوی ایرانی از نروژ

پلیس امنیت ملی کشور نروژ در تلویزیون رسمی این کشور خبر از اخراج ۶۴ دانشجوی ایرانی از این کشور را می‌دهد و گویا یکی از دلایل اخراج این دانشجویان، تحصیل آنها در رشته‌های فیزیک هسته‌ای، الکترونیک، متالوژی و مکانیک و افزایش تعداد پذیرفته شدگان در این رشته‌ها در یک سال اخیر است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.