ماجرای پُردرد کارتن‎خواب‎ها و دانشجویانی که با آنها در خیابان ها ماندند/واکنش مشایی، خادم، ابوطالب+فیلم مستند

سردی هوای سال ۸۳ پرده از بی‎عدالتی‎هایی برداشت که زیر پوست شهر در جریان بود. آمارها حکایت از مرگ گاه‎و‎‎بیگاه کارتن‎خواب‎ها داشتند. کارتن‎خواب‎ها در سال‎های پیش نیز گوشه و کنار خیابان‎ها بی‎تفاوتی مسئولین و مردم را تجربه می‎کردند، اما سردی سال ۸۳ همه چیز را متفاوت کرد.

۱۱ هزار دانشجوآماده خدمت‌‌رسانی در اردوهای جهادی

مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت : دوران نگاه حداقلی به حرکت جهادی و گذراندن اوقات فراغت در اردوهای جهادی تمام شده و الان محور فعالیت گروه‌های جهادی توجه ویژه به رفع مشکلات مناطق محروم در همه ابعداد فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی، سازندگی و.. است

۹۵ هزار دانشجو و طلبه تحت پوشش کمیته امداد/ انتقال صدقات به خارج از کشور به هیچ وجه صحت ندارد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: مطالبی که در داخل کشور مبنی بر انتقال صدقات و کمک‌ها به خارج از کشور بیان می‌شود به هیچ عنوان صحت ندارد.

۴۰درصد بیکاران از دانشگاه می‌آیند

معاون وزیر کار می‌گوید از هر ۱۰۰ مرد فارغ‌التحصیل ۱۳ نفر و از هر ۱۰۰ زن نیز ۳۱ نفر بیکار است و هم اکنون ۴۰ درصد بیکاران کشور از دانشگاه می‌آیند که در سال‌های آینده بیکاری بدتری را تجربه خواهند کرد.

نامه بی خانمان های مهر به رهبری:خسته ایم!

متاسفانه با روی کار آمدن دولت یازدهم، نه تنها عملی کارآمد در راستای ساماندهی و تکمیل مسکن مهر انجام نشد، بلکه جناب آقای آخوندی – وزیر راه و شهرسازی – در مصاحبه ای، مسکن مهر را طرحی “مزخرف” قلمداد نمود. مسکن مهری که بر پایه پیام ۱۰۰ حضرت امام خمینی پایه گذاری شده بود

تجمع بزرگ دانشجویان مقابل سفارت عربستان

دانشجویان امروز در اعتراض به سیاست‌های عربستان در منطقه مقابل سفارت عربستان تجمع می‌کنند.

سایت اتحادیه انجمن‌های اسلامی هک شد

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه سایت اتحادیه انجمن‌های اسلامی هک شده است، گفت: پیوستن این تشکل دانشجویی به دفتر تحکیم وحدت صحت ندارد.

6 توصیه آیت الله جوادی آملی به دانشجویان

آیت‌الله جوادی آملی می گوید:« نه تنها هر روز باید بر درجات علم افزود، چنان‏که از حضرت رسول اکرم (ص) منقول است: روزی که بر دانشم افزوده نگردد، برایم مبارک نیست؛ بلکه هر محفلی باید سبب ازدیاد معرفت گردد.»

جمع آوری ثروت از طالبان علم!

هرچند افزایش علم و کسب مهارت و آگاهی امری پسندیده و شایسته است، اما اتفاقات رخ داده در فضای علمی کشور در طول سال های اخیر سبب شده که دانشگاه ها با هدف و ماهیت خود فاصله بگیرند. از سوی دیگر نیز سوء استفاده از افزایش تقاضا برای تحصیل در جامعه سبب شده تا این روزها شاهد بروز رابطه دانشگاه های پولکی و دانشجویان پولی باشیم.

سوء استفاده علمی اساتید از دانشجویان

بحث سوء استفاده های علمی اساتید از دانشجویان بحث جدیدی نیست. اما اخیراَ گستردگی و تنوع بیشتری یافته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.