پاتوق دانشجویان انقلابی کجاست؟

نیاز دانشجویان دغدغه‌مند باعث شکل گیری پایگاهی شد که در فضای گفتمان فکری انقلابی معرفی و شناسایی اساتید محتوایی و تولید مطالب فکری را وظیفه اصلی خودش قرار داده بود و…

برخوردهای دوگانه دستگاه قضا، اولویت‌های آن‌را جابه‌جا می‌کند

اعتراض ما به این مساله هیچ‌گاه به معنای فرار از قانون برای جوانان انقلاب نیست، بلکه برخوردهای دوگانه در قبال انتقادات دانشجویان و رسانه‌ها است که الویت‌های دستگاه قضا را ظاهرا جا به جا کرده است. پیامدهای این برخورد‌ها در میان توده‌های مردم حزب اللهی و متدین چه خواهد بود و آیا توصیه‌های علنی رهبر معظم انقلاب نیز نباید مانع سعه صدر پایین برخی مسئولین باشد؟

اخراج دانشجویان بسیجی خیانتکارانه است، حکم اخراج باید لغو شود

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه علامه طباطبائی ضمن محکوم کردن این اقدام خیانتکارانه، رفع حکم اخراج کلیه این دانشجویان حزب اللهی و پیگیری مطالبات به حقّ ایشان را در اسرع وقت از مسئولین امر خواستاریم.

گزارش تصویری: لحظه‌ سال تحویل مقابل سفارت بحرین

دانشجویان بسیجی تهران همان‌طور که اعلام کرده بودند لحظه‌ی سال تحویل را در مقابل سفارت بحرین در تهران گذراندند و به یاد مردم مظلوم بحرین و شهیدان قیام مردمی این کشور در حرکتی نمادین شمع روشن نمودند.

تعلیقی‌ها چه کسانی بودند؟

7 نفر از مسئولين و اعضاي بسيج علامه به دليل تحصن سال گذشته در دفتر رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تعليق شدند. البته این کار دو روز پس از حكم ابقاي مسئوليت رئیس دانشگاه انجام شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.