دانشطلب از نمای نزدیک

بسیاری دانشطلب را از روی نوشته های بسیار او می شناسند ولی شاید کمتر کسی به اندازه من از دانشطلب تصویر واقعی و البته ذهنی داشته باشد؛ تصاویر و اسناد آن موجود است و حق انتشار محفوظ.

مجتبی دانشطلب راهی زندان رجایی‌شهر شد

مجتبی دانشطلب بنا بر رای صادره به اتهام موضوع ماده ۵۱۴ [توهین به مقام معظم رهبری] به تحمل ۶ ماه حبس و به اتهام موضوع ماده ۶۰۹ [توهین به مسئولین] به پرداخت یک میلیون ریال جزای نقدی محکوم؛ و رای صادره قطعی عنوان شده است.

حاتمی کیا راست می‌گوید، جبهه دود موتور نداشت، آرمانی هم در کار نبود!

حاتمی کیا جمله‌ای را در دهان حاج کاظم می‌گذارد و خطاب به اصغر می‌گوید: «دود اون موتوری‌ها امثال من و عباس رو خفه می‌کنه» حاتمی کیا با این جمله که حالا دست یک مشت مدعی و طلبکار از جنگ و انقلاب هم کلیشه و چماق شده حکم اخراج موتوری‌ها را صادر می‌کند.

بررسی یک تناقض؛ «خشونت در خیابان، مظلومیت نمایی در بیان»

با اینحال مخالفین در مطالبات پساخیابانیشان به گونه‌ای رفتار می‌کنند که گویی خواسته‌هایی را از یک نظام مشروع و قانونی مطالبه می‌کنند، و نه نظامی که با افتخار برای براندازی آن اقدام کرده‌اند. دو الگوی حرکت آن‌ها در خیابان و در رسانه کاملا متناقض است.

فیلترینگ وبلاگ‌‎ های ارزشی چه زمانی متوقف می‎شود؟

اگر هدف کارگروه، مقابله با محتوای مجرمانه است، چرا به‎جای ارسال مستقیم نام و نشان وبلاگ‎های متخلف به سرویس‎دهندگان وبلاگ، مدت‎ها آن را فیلتر می‎‎کنند، تا چنین محتوایی همچنان از طریق جست‎وجوگر‎ها و فیلترشکن‎ها بازهم در دسترس باشد؛ آیا بهتر نیست به محض شناسایی محتوای مجرمانه، مراتب را جهت حذف مطلب و در صورت ضرورت مسدودسازی، به سرویس‎دهنده وبلاگ ارسال نمایند؟

«جنگ نرم» نزد ايرانيان است و بس!

نویسنده‌ی مقاله‌ی «جنگ نرم، آسیب‌شناسی یک باور»، در واکنش به یادداشت «جنگ نرم» بازخوانی «قدرت نرم» نیست، ابتکار ایرانیان است» یادداشتی را برای سایت تریبون ارسال کرده است که در ادامه خواهید خواند.

«جنگ نرم» بازخوانی «قدرت نرم» نیست، ابتکار ایرانیان است

هدف «جنگ نرم» نشان دادن فریب و مقابله با فریب است، با قدرت نرم تقابلی به وجود می‌آید که سلاح آن اغواست، جنگی اتفاق می افتد که نباید اسم آن (جنگ) آورده شود، جنگی بی سر و صدا و بدون خونریزی!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.