۱۰ نکته ضروری برای یک انتخاب واحد موفق

چنانچه دانشجو با یک درس عملی-نظری را اخذ کند ولی نمره قبولی کسب ننماید اما دوره عملی درس فوق را گذرانده باشد، می‌تواند با رعایت مفاد این ماده، بخش نظری آن درس را به صورت معرفی به مدرس اخذ نماید. در شرایط خاص که دانشجو با گذراندن حداکثر ۸ واحد درسی فارغ التحصیل شود، با تأیید گروه آموزشی، می‌تواند واحدهای مذکور را در دوره تابستان اخذ نماید.

تقویم آموزشی نیم سال دوم تحصیلی ۲۱ دانشگاه کشور +جدول

برای سهولت در برنامه‌ریزی در نیمسال تحصیلی پیش روی دانشجویان، جدول زمانبندی تحصیلی معروف به تقویم آموزشی ۲۱ دانشگاه مهم کشور، در شرایطی منتشر می‌شود که بسیاری از دانشجویان هم‌اکنون در روزهای سخت امتحانات به سر می‌برند.

بودجه ۹۸ و ۱۱ چالش دانشجویان دوره دکتری

بعضا در برخی دانشگاه ها شهریه کامل یک ترم پردیس (حدود ۷-۹ میلیون تومان) بعنوان شهریه سنوات ورودی ۹۴ و بعد از آن منظور می گردد، در حالیکه عرف مبلغ یک الی دو برابر پایه حقوق وزارت کار برای یک ترم سنوات اضافی منطقی تر بوده و این ثبات مانع از تبعیض و فشار مضاعف به برخی دانشجویان دکتری دانشگاهها می شود.

بررسی ۲۲ فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ

همچنین به‌جز بازیگران نامبرده، ٢٢ نفر از چهره‌های شناخته نشده نیز در این فیلم برای اولین‌بار به ایفای نقش می‌پردازند که در این میان سه نفر جزء بازیگران اصلی و مابقی در نقش‌های فرعی مقابل دوربین خواهند رفت. این ٢٢ نفر از میان ۹۰۰ نفر و پس از پشت ‌سر گذاشتن مراحل تست و تمرین بازیگری برای حضور در این فیلم انتخاب شده‌اند.

کلیپ/ فیلمی که ثابت کرد دانشجو مشتری است

داملود کلیپ از لینک تلگرام زیر: https://t.me/cloobmedia/69981

علوم‌ و‌ تحقیقات، کلکسیونی از مخاطرات طبیعی

با توجه به عکس‌های موجود در زمان احداث ساختمان‌های دانشگاه، ترانشه‌های موجود همگی گسل اصلی شمال تهران را نشان می‌دهد لیکن مهندسان و مسئولین وقت دانشگاه به این پدیده مهم بی‌توجه بودند و علیرغم دانستن این موضوع خطرناک دستور ساخت ساختمان‌ها را دادند!

دانشگاه مهر البزر؛ پاتوق اصلاح‌طلبان رادیکال

این سخنان جهانگیری را می‌توان رمزگشایی از یک روند عادی میان سیاسیون کشور دانست؛ اینکه بسیاری از سیاست‌مداران کشور بعد از حضور در ساختار قدرت دست به راه‌اندازی چندین دانشگاه خصوصی می‌زنند و به نوعی برای دوران بعد از مدیریت برای خود حیاط خلوت درست می‌کنند.

تربیت فارغ التحصیلان توانمند و کارآفرین جزء رسالت دانشگاه هاست

مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی بر لزوم تربیت فارغ التحصیلان توانمند و کارآفرین در دانشگاه ها تاکید کرد.

توجه به طب سنتی گامی موثر در تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی است

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) گفت: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی مبتنی بر دانش بومی طب سنتی است که با نهادینه شدن آن می‌توان بسیاری از هزینه‌های درمان را کاهش داد و حتی این علم را به دنیا صادر کرد.

افت شتاب علمی در کشور + سند

عملکرد علمی وزارت علوم طی ۲ سال گذشته بر مبنای نمایه Scopus بیانگر این است که ایران نه تنها در شتاب علمی دچار افت شده بلکه در رشته‌های مختلف علمی نیز از جایگاه خود چندین رتبه افت داشته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.