هاشمی انقلاب را فدای فرزندان خود کرده است

عضو جامعه روحانیت مبارز بیان داشت: زمان آزمایش و امتحان در هشت سال دفاع مقدس که فرا رسید بسیاری از مردم و مسئولین فرزندان خود را به صحنه آزمایش فرستادند و فرزندان خود را فدای انقلاب کردند، اما آقای هاشمی انقلاب را فدای زن، دختر و پسر خود کرده است.

عکس هاشمی جایگزین عکس امام(ره)

در تبلیغات سفر استانی رییس جمهور به استان گیلان کمیته دانشجویی استقبال از ریاست جمهور در دانشگاه آزاد ،عکس هاشمی را جایگزین عکس بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نمود

تحصیل دانشجویان در دانشگاههای نامعتبر

وزیر بهداشت با انتقاد از خروج دانشجویان علوم پزشکی از کشور و انتقال آنها به دانشگاه‌های نامعتبر کشورهای دیگر گفت: چرا باید فرزندان ایرانی به دلیل تحصیل مجبور به ترک کشور شوند و در دانشگاه‌های امارات، ترکیه، مالزی و… تحصیل کنند.

شرایط ثبت‌نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد

دکتر علوی فاضل گفت: متقاضیان ثبت نام در دوره های بدون آزمون دکتری تخصصی می بایست در زمان ثبت نام در این دوره در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند، لذا آن دسته از داوطلبان به هر دلیلی امکان فارغ التحصیل شده در زمان اعلام شده را ندارند، امکان شرکت در این دوره ها را ندارند.

پذیرش غیرمتعارف دوره دکتری در دانشگاه‌آزاد

اگر تا یک دهه قبل، قبولی در مقطع کارشناسی برای خیلی از موسسات کنکور و دانشگاه‌های غیردولتی آب و نان داشت، اما حالا با وجود ۲۵۰ هزار صندلی خالی در کنکور کاردانی و کارشناسی ۹۳، ترافیک تحصیلی به دوره‌های ارشد و دکتری رسیده است؛ ترافیک چندمیلیونی‌ای که موجب شده خیلی از دانشگاه‌های پولی از این فرصت برای جذب دانشجوی بیشتر در دوره‌های تحصیلات تکمیلی استفاده کنند.

میرزاده: شهریه برایمان نان شب است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در دیدار با تشکل های دانشجویی این دانشگاه پاسخ منتقدان افزایش شهریه و پذیرش دانشجوی دکتری را داد و گفت: اگر مسئولی در دانشگاه کج دستی می کند و از جیب دانشگاه بر می دارد حتما به ما اطلاع داده شود.

آقای سکوت سلام!

آقای سکوت! آیا سخنان رئیس‌جمهور ایران فتنه‌انگیزی است یا فتنه اصلی در بحرین و عربستان و قطر است؟ بوی دلارهای نفتی در کوچه پس کوچه‌های سوریه به راحتی به مشام می‌رسد چرا سکوت کرده‌اید؟

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.