شکایت رسمی بسیج‌دانشجویی از دانشگاه آزاد

روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی با انتشار بیانیه‌ای از شکایت سازمان بسیج دانشجویی از دانشگاه آزاد به دلیل بخشنامه غیرقانونی این دانشگاه در ارتباط با تشکل‌های دانشجویی خبر داد.

جزئیات تاسیس7 پردیس دانشگاه آزاد درتهران

فربد کمایی با اشاره به پراکندگی ساختمان های واحد این دانشگاه در سطح شهر، گفت: تمام مسئولان این دانشگاه از این وضعیت ناراضی هستند به همین دلیل اولین تصمیمی که بعداز معاونت مهندس هاشمی به عنوان معاون عمرانی این دانشگاه گرفته شد،‌ تجمیع ساختمان‌های این دانشگاه در قالب 7 پردیس بود که به عنوان اولین برنامه در دستور کار ما قرارگرفت.

در علوم و تحقیقات چالش هیئت علمی داشتیم

42 واحد علوم و تحقیقات در سال های گذشته داشتیم که در آنجا با چالش هیئت علمی مواجه بودیم. تلاش ما در یک سال گذشته حل کردن این چالش بوده است. لذا 41 واحد علوم تحقیقات را در مراکز استان ها با دانشگاه های خوب ادغام کردیم.

از کمپین فرمایشی کارگردانان تا استقبال اتوبوسی دانش‌آموزان!

هزینه میتینگ سیاسی ۵روزه دانشگاه آزاد در بوشهر که از ۲۱بهمن ۱۳۹۳ تا ۲۶ بهمن به طول می انجامد از کجا تامین میشود؟
آیا صلاح بود حدود ۲۰۰نفر از اعضای تشکل های سیاسی با هواپیمای درجه ۱ (ایرباس معراج) برای شرکت در میتینگ های سیاسی از تهران به بوشهر بروند؟ چند درصد از شهریه دانشجویان صرف هزینه رفت و برگشت ۲۰۰نفر با هواپیمایی درجه یک به بوشهر میشود؟

دانشگاه آزاد ۸۷۲ رشته‌ فاقد مجوز دارد

دانشگاه آزاد ۸۷۲ رشته‌ فاقد مجوز دارد که از این تعداد ۳۴۹ مورد تایید شد که ۱۰۸ رشته در مقطع دکتری و ۲۴۱ رشته در مقطع کارشناسی‌ارشد است.

علت عصبی‌بودن دانشجویان علوم‌ و تحقیقات

این روزها اگر دانشجویان واحد علوم و تحقیقات را عصبی دیدید تعجب نکنید چرا که کیفیتی که از خدمات آموزشی معتبرترین واحد دانشگاه آزاد می بینند از بسیار از دانشگاه های دیگر پایین تر است و در این محیط حق اعتراض و انتخابی برای خود نمی بینند و فریادرسی ندارند!

تلاش جریان فتنه در مشهد ناکام ماند +عکس

دانشجویان با حضور در محل ورودی دانشکده حقوق با شعارها و پلاکارهای مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه‌گر، شهر مقدس ما جای منافقین نیست، رئیس بی کفایت اخراج باید گردد، فائزه دانشگاه آزاد خیابان‌های تهران نیست، مرگ بر فتنه گر دشمن رای ملت، هرجا که اغتشاشه فائزه رد پاشه و… خواستار اخراج فائزه هاشمی از دانشگاه شدند.

ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری آزاد از 9 آذر

داوطلبان مقاطع تحصیلات تکمیلی سال تحصیلی 95-94 برای شرکت در آزمون های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند ازطریق پایگاه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش با ورود به پایگاه اینترنتی azmoon.org ثبت نام کنند.

گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد بلاخره قرائت شد

ظاهرا برخی فشارها و مسايل پشت پرده در مجلس شورای اسلامی موجب گردیده بود برخی نمایندگان پیش از قرائت گزارش تحقیق و تفحض از دانشگاه آزاد اسلامی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آن‌را در اختیار رسانه‌ها قرار دهند.

جمع آوری ثروت از طالبان علم!

هرچند افزایش علم و کسب مهارت و آگاهی امری پسندیده و شایسته است، اما اتفاقات رخ داده در فضای علمی کشور در طول سال های اخیر سبب شده که دانشگاه ها با هدف و ماهیت خود فاصله بگیرند. از سوی دیگر نیز سوء استفاده از افزایش تقاضا برای تحصیل در جامعه سبب شده تا این روزها شاهد بروز رابطه دانشگاه های پولکی و دانشجویان پولی باشیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.