چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

«اولی الابصار»؛ دوره آموزشی مسئله­ محور تاریخ اسلام

این محورها طی سلسله دوره های «اولی الابصار»، به صورت مسائل و موضوعات کاربردی، توسط اساتیدی چون حجت الاسلام پناهیان، استاد حسن رحیم پور ازغدی، دکتر محمد حسین رجبی دوانی و دیگر اساتید گرانقدر مطرح می گردد.

من اجازه نمی‌دهم بیگانگان از دانشمندانمان بازجویی کنند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ادامه به برخی خبرها مبنی بر تلاش مشترک دشمنان و برخی مسئولان سفیه منطقه خلیج فارس برای کشاندن جنگهای نیابتی به نزدیکی مرزهای ایران اشاره و تأکید کردند: پاسداران انقلاب اسلامی و همه پاسداران حریم امنیت ملی در نیروهای مسلح هوشیار و بیدارند و اگر شیطنتی صورت بگیرد، واکنش جمهوری اسلامی ایران بسیار سخت خواهد بود.

بازگشت «محسن رضایی» به سپاه

کنعانی‌مقدم گفت: محسن رضایی طی نامه‌ای به مقام معظم رهبری درخواست بازگشت خود به سپاه را مطرح کرد که ایشان با بازگشت وی به سپاه جهت تدریس در دانشگاه موافقت کردند.

فرهنگ همانند تأمین رفاه مردم مهم است

عده‌ای تحصیل‌کرده، تا از مهندسی فرهنگی صحبت می‌شود، حضور حاکمیت در فرهنگ را عَلَم می‌کنند و می‌گویند قرار است این اتفاق در جامعه بیفتد و از این طریق اصل قضیه را زیر سؤال می‌برند. اینها درک عمیق و درستی از مفهوم فرهنگ ندارند.

محسن رضایی دیگر نمی‌تواند کاندیدا شود

در صورت پذيرش درخواست محسن رضايي جهت حضور مجدد در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، با توجه به ممنوعيت قانوني، وي ديگر نمي تواند براي هيچ انتخاباتي، نامزد شود.

نسل جدید باید برای تشکیل تمدن نوین اسلامی آماده شود

همین ایستادگی، موجب شیفتگی ملت های دنیا بسوی ملت ایران شده است و حتی بسیاری از دولت هایی هم که جسارت ایستادگی در مقابل قدرت های زورگو را ندارند، از ایستادگی نظام جمهوری اسلامی خرسند هستند و آن را تمجید می کنند.

سرلشکر رحیم‌صفوی استاد ممتاز شد

استاد ممتازی دانشگاه جامع امام حسین(ع) برابر ضوابط وزارت علوم و تحقیقات و با استناد به دستورالعمل نحوه انتخاب استاد ممتاز به سردار سرلشکر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا اعطا شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.