رئیس‌ دانشگاه امام صادق(ع) مشخص شد

آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضائیه و رئیس هیئت امنای دانشگاه امام صادق(ع) امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع)، از انتخاب حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی‌کنی به‌عنوان رئیس جدید این دانشگاه خبر داد.

همه جنبه های هیئت باید سیاسی باشد

نباید هیئت دانشجویی را در مقابل یک هیئت خانگی یک پدیده نخبگانی بدانیم، بلکه اساسا تشکیل هیئت و گذشتن از معاش برای پرداختن به یک حماسه توسط یک پیرزن در یک روستای دور افتاده یک امر نخبگانی است.

هیات میثاق‌با شهدا هیاتی‌در تراز انقلاب‌اسلامی

برای اینکه هیأت در تراز انقلاب اسلامی شناخته شود بهتر است که شاخص هایی برای این مسئله تعریف نماییم تا به درستی بتوانیم به قضاوت بنشینیم. این شاخص ها میتواند به نحوی باشد که برخی از آنها در دیگر هیات نیز دیده شود اما آنچه مهم است جامعیت هیات میثاق باشهداست, به نحوی که همه این شاخص ها را در حد قابل قبول داراست.

هرگز انگیزه‌های جناحی و قبیله‌ئی را به حیطه‌ی فعالیت‌های خود راه نداد

این عالم مجاهد و پارسا، همه جا و همه وقت در موضع یک عالم دینی و یک سیاستمدار صادق و یک انقلابی صریح ظاهر شد و هرگز ملاحظات شخصی و انگیزه‌های جناحی و قبیله‌ئی را به حیطه‌ی فعالیت‌های گسترده و اثرگذار خود راه نداد.

عکس: سعید جلیلی این روزها چه‌کار می‌کند؟

یکی از دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) تصویر زیر را در یکی از صفحات اجتماعی منتشر کرد و نوشت: عکس یواشکی از کلاس تفسیر آیات سیاسی قرآن، دکتر سعید جلیلی

نامه‌ فارغ‌التحصیل دانشگاه امام‌صادق به سیدمحمدخاتمی: تقدیم برای تشکر و مرزبندی

نیمه دوم سال ۷۵ که جنابعالی کاندیدای ریاست جمهوری شدید، ایشان به صراحت اعلام خطر کردند و احتمال دادند که مشروطه دوباره تکرار شود. من هنوز سخنرانی شب قدر آن سال را به خاطر دارم که حضرت آیت‌الله مردم را با حرارت هر چه تمام خطاب قرار داده بودند که چرا ساکت نشسته‌اید مگر نمی‌بینید ولایت را زیر سوال می‌برند!؟

عکس: احمدی‌نژاد در كنار آیت‌الله مهدوی‌ کنی

محمود احمد‌ی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان عصر دیروز در مراسم ختم آیت‌الله سیدمحمدباقر موحد ابطحی که در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد شركت نمود.

حیات با افغانستان پاره‌تن‌ ایران آمد

به گزارش شماره ۷۴ ماهنامه دانشجویی حیات با پرونده ویژه افغانستان به همت قرارگاه نشریات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام منتشر شد.

برگزاری همايش حقوق شهروندی در گفتمان مردم‌سالاری دينی

همایش حقوق شهروندی در گفتمان مردم‌سالاری دینی برگزار می‌شود.

همایش زنانه! در دانشگاه تمام مردانه

مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان کشور در نشستی خبری در خصوص برنامه های هفته بسیج و در راستای برگزاری نشست تخصصی نقش زنان در حرکت های مردمی جهان اسلام اعلام کرد: این برنامه در تاریخ ۵ آذرماه در دانشگاه امام صادق(ع) و با حضور ۵۰ نفر از زنان که حدود ۴۰ نفر آنها از ملیت های مختلف دنیا هستند، برگزار می شود،