دانشگاه آزاد ۸۷۲ رشته‌ فاقد مجوز دارد

دانشگاه آزاد ۸۷۲ رشته‌ فاقد مجوز دارد که از این تعداد ۳۴۹ مورد تایید شد که ۱۰۸ رشته در مقطع دکتری و ۲۴۱ رشته در مقطع کارشناسی‌ارشد است.

سیاستمداران موسس دانشگاه‌غیرانتفاعی

رئیس دولت های نهم و دهم بعد از پایان دوران ریاست جمهوری اش، تصمیم به تاسیس دانشگاهی غیرانتفاعی گرفت و مدعی شد که می خواهد به فعالیت های علمی و آموزشی بپردازد. اما تاسیس دانشگاه خصوصی مربوط به احمدی نژاد موسوم به دانشگاه ایرانیان در یک سال گذشته فراز و فرودهای زیادی را طی کرده است.

دانشگاه‌ایرانیان:‌ابلاغیه‌ لغو‌مجوز‌صادر‌نشد

دانشگاه ایرانیان اعلام کرد: وزارتخانه‌های علوم و بهداشت تاکنون هیچ ابلاغیه رسمی و قانونی که دال بر لغو مصوبات و ابلاغیه‌های قبلی آنان در رابطه با دانشگاه ایرانیان باشد، صادر نکرده‌اند.

دانشگاه‌ایرانیان: به‌زودی جذب‌دانشجو می‌کنیم

وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون هیچ ابلاغیه رسمی و قانونی که دال بر لغو مصوبات و ابلاغیه‌های قبلی آنان در رابطه با این دانشگاه باشد، صادر ننموده‌اند.

مجوز دانشگاه احمدی‌نژاد باطل شد

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی ابطال مجوز دانشگاه ایرانیان را به وزارت علوم اعلام کرده و احتمالا این مسئله را به خود دانشگاه نیز اعلام می‌کند.

آخرین وضعیت پرونده دانشگاه ایرانیان

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از جلسه این کمیسیون با نماینده احمدی‌نژاد درباره پرونده دانشگاه ایرانیان خبر داد.

دانشگاه احمدی‌نژاد به ثبت رسید

دانشگاه ایرانیان در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری قوه قضائیه به ثبت رسید.

مجوز رسمی دانشگاه احمدی‌نژاد منتشر شد

پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان مجوز ایجاد این دانشگاه را منتشر کرد.

احمدی‌نژاد تکلیف اموال دانشگاهش را مشخص کرد

سایت دانشگاه احمدی نژاد با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با تصویب هیات موسس دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان اموال این دانشگاه در صورت انحلال به دولت جمهوری اسلامی ایران تعلق می‌گیرد.

آخرین خبر از دانشگاه احمدی‌نژاد

در حالیکه دانشگاه جامع بین المللی ایرانیان تاکنون هیچ مجوز قانونی از وزارت علوم برای فعالیت دریافت نکرده است، یکی از مسئولان آموزشی این دانشگاه خبر از راه اندازی دوره آموزش مجازی می دهد این در حالیست که مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم، بر غیرقانونی بودن این دوره تاکید کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.