پویش سراسری روزه نجات

جهت ثبت نام در اجتماع روزه داران از طریق فرم زیر اقدام نمایید:
http://yon.ir/mH6GO
زمان: از نماز ظهر چهارشنبه ۵ دی تا نماز جمعه ۷ دی
مکان: مسجد دانشگاه تهران

تجمع اعتراضی از دو طیف مختلف دانشجویی در دانشگاه تهران نسبت به امنیتی کردن دانشگاه و عملکرد ضعیف اقتصادی دولت روحانی

امروز ظهر همزمان با حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران دانشجویان این دانشگاه با تجمع مقابل محل سخنرانی وی نسبت به امنیتی کردن فضای دانشگاه عملکرد ضعیف وی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

۱۰دانشگاه برتر مهندسی معرفی شدند/نوشیروانی بابل درصدر موثرترین ها

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: ۱۰ دانشگاه کشور بر اساس مستندات دو پایگاه ISI و ISC بیشترین کمیت تولید علم ایران در حوزه فنی و مهندسی را تولید کرده اند.

انتقاد از برگزاری اردوهای مختلط در دانشگاه

جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص برگزاری اردوهای مختلط و برخورد با تشکل‌های انقلابی ضمن هشدار مبنی بر دخالت نهادهای سیاسی خارج از دانشگاه، در تصمیم گیری‌های داخل دانشگاه اعلام کرد: این نهاد‌های قدرت و ثروت نباید آینده دانشگاه را به خواست خود رقم بزنند.

شهدای منا از دانشگاه تهران تشییع می‌شوند

پیام برازجانی با اعلام خبر تشییع پیکر جانباختگان منا از مقابل دانشگاه تهران تأکید کرد: زمان و تعداد جانباختگان ایرانی که در اولین پرواز به کشور وارد می شوند همچنان مشخص نیست.

موانع آیین‌نامه فعلی کرسی‌‌های آزاد اندیشی

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: آیین نامه فعلی کرسی های آزاد اندیشی موانعی را در اجرا ایجاد می کند.

تعارف؛ ابزاری برای تنظیم روابط اجتماعی است

«بررسی پدیده تعارف در فرهنگ ایرانی» عنوان نشستی بود که با سخنرانی زورن فایکا، پژوهشگر اجتماعی از دانشگاه هامبورگ آلمان در مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

برگزاری آزمون زبان دانشگاه تهران در تیرماه

آزمون زبان انگلیسی UTEPT دانشگاه تهران که شرط کافی برای پذیرفته شدگان در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه است، ۱۲ تیرماه برگزار می شود.

ترویج بی حیایی به صورت آشکار +تصاویر

برخی فتنه‌گران داخل کشور همسو با کمپین‌های ترویج بی‌حیایی و بی‌حجابی خارج از کشور برنامه هماهنگی را در دست اجرا دارند، این افراد با راه اندازی کارگروههای آموزشی و استودیوهایی پنهان و آشکار با عکس‌برداری از دختران ناآگاه به عنوان مدلینگ و …

یانیه لوزان در دانشگاه تهران تحلیل می‌شود

انجمن مستقل دانشگاه تهران در برنامه‌ای با عنوان «از رنجی که می‌بریم» به تحلیل بیانیه لوزان می‌پردازد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.