پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

معارضه گری به جای مطالبه گری

نگرانی آنجاست که مطالبه کردن دارد جای خود را به معارضه کردن می دهد. جلسه ی دانشگاه، دیگر جلسه ی پرسش و پاسخ از یک مسئول نیست، به تمام معنا یک دوئل است. گفتگو و دیالوگ جای خود را به مونولوگ های یک طرفه ای داده که همه ی تلاشش، تحقیر طرف مقابل است.

گزارش تصویری: ما همه مصطفی هستیم

دانشجویان دانشگاه شریف با اعلام ایستادگی خود بر سر مسئله ی هسته ای با پر کردن میثاق نامه ای اظهار داشتند برای گام های بعدی این فرآیند رهرو آن شهید بزرگوار، شهید مصطفی احمدی روشن هستند و در اقدامی نمادین با زدن اثر انگشت خود بر عکس شهید احمدی روشن یکصدا اظهار کردند :«ما همه مصطفی هستیم».

«میراث آلبرتا»یی‌ها مثل مخملباف کله‌پا نشدند

مسعود فراستی گفت: دلیلی که باعث می‌شود این مستند با مخاطب ارتباط برقرار کند این است که هدف آن‌ها ساخت فیلم نبود بلکه دغدغه‌ای وجود داشت و برخلاف خیلی از فیلم‌سازان با ساختن فیلم خارج از کشور کله‌پا نشدند.

رونمایی از «میراث آلبرتا۲» در دانشگاه شریف

مستند «میراث آلبرتا ۲؛ روایت اروپایی» اثر جمعی از فارغ­التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در موسسه فرهنگی آرمان مدیاست که در ادامه مستند «میراث آلبرتا ۱»، به موضوع مهاجرت نخبگان می‌پردازد.

رتبه یک دانشگاه ایرانی در میان برترینها

نشریه آموزش عالی تایمز، تازه‌ترین رتبه بندی دانشگاه‌های جهان را از چشم انداز تدریس، تحقیق، انتقال دانش و وجه بین المللی توسط مرکز اطلاعات تامسون رویترز اعلام کرد.

بزرگترین آرزوی رئیس دانشگاه شریف

رئیس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به جزئیات سند چشم انداز این دانشگاه، گفت: اعطای مدرک دکتری به شهید تهرانی مقدم مستلزم بررسی سوابق علمی وی از سوی هیات ممیزه دانشگاه است.

علت واقعی بازداشت استاد دانشگاه شریف

رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: حکم زندان دکتر عطاردی از جانب دولت آمریکا به دلیل اینکه وی از اساتید دانشگاه شریف بوده و به دلیل درس عبرت شدن برای سایر اساتید این دانشگاه صادر شده است.

ماجرای دانشگاهی که بین خوابگاه دختران و پسران آن دیوار نبود

دانشگاهی رفته بودم که بین خوابگاه دختران و پسران دیوار نبود و چادری کشیده شده بود؛ وقتی مسئولان ‌خواستند دیواری نصب کنند دانشجویان…

گرامی‌داشت شهید احمدی روشن امروز در دانشگاه شریف

مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید مصطفی احمدی روشن امروز در دانشگاه شریف برگزار می‌گردد.

خوابگاه متاهلین دانشگاه شریف؛ ۲۰ روز بدون آب

یک دانشجوی خوابگاه متاهلین دانشگاه شریف گفت:حدود یک هفته‌ای است که دانشگاه با تانکر آب مورد نیاز را می‌آورد و توزیع می‌کند و زمانی که به صورت دائم آب قطع و وصل می‌شود از لوله‌ها هوا گرفته و این باعث عدم رسیدن آب به طبقه‌های بالا با وجود پر بودن تانکر‌ها می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.