چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

اهالی اندیشه چه کتابی پیشنهاد می‌کنند؟

غلامحسین ابراهیمی دینانی معتقد است نمی‌توان یک کتاب را به همه پیشنهاد کرد، مهدی گلشنی می‌گوید امسال کتاب فارسی مناسب در حوزه فلسفه علم نداشتیم و کریم مجتهدی توصیه می‌کند جوانان کتاب‌های مختلفی در حوزه‌های گوناگون مطالعه کنند.

از کلیت طرح تحول سلامت حمایت می‌‌کنیم

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای گفت: طرح تحول نظام سلامت در جهت صیانت و خدمت به مردم است و ما از کلیت آن حمایت می کنیم.

نقصان در متون علوم سیاسی مشهود است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمی‌توان از کسی که دست پرورده‌ علوم سیاسی غربی است توقع داشت که نتایجی غیر از آن چیزی که مدنظر آن علوم سیاسی است، از خود نشان دهد.

نمایش فیلم در مسجد و واکنش بانوان نمازگزار

نجمه قیداری فرزند شهید تورج قیداری است که سعی دارد با نمایش فیلم‌ در مساجد، دانشگاه‌ها و مدارس و حتی منزلش مردم به ویژه بانوان را با سینمای ارزشی آشنا کند که به گفته خودش این راه را پدرش به او آموخته است.

شایع‌ترین مسمومیت‌ها در ایران

یک عضو هیات علمی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن بیان شایع‌ترین انواع مسمومیت‌ها بر لزوم محدودیت در خرید و فروش مواد سمی تاکید کرد.

پدیده بچه پولداری نوکیسه‌ها

مدیر روابط عمومی برنامه پایش گفت: استاد جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی و عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران به بررسی پدیده بچه پولدارها می‌پردازد.

چالشهای سلامت نان در سفره غذایی مردم

تغییر ذائقه و گرایش اغلب مردم به سمت مصرف غذاهای آماده و فست فودها، باعث افزایش انواع بیماریهای قلبی عروقی، دیابت، سرطانها و… شده است.

سیستم فیلترینگ متحول می‌شود

دبیر شورای عالی فضای مجازی از تدوین بیش از 30 طرح ملی در حوزه فضای مجازی خبر داد که قرار است در نخستین جلسه شورای عالی فضای مجازی به تصویب این شورا برسد.

آغاز همایش «ادبیات معاصر الجزایر»

همایش ادبیات معاصر الجزایر در روزهای 14 و 15 مهرماه در تالار مولوی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

نقش حج در پیشرفت جامعه اسلامی

داوود پرچمی، استاد جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی گفت: تشریع حج ارائه یک مدل کوچک از جامعه آرمانی اسلام است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.