امروز/تجمع دانشجویان شیرازی مقابل دفتر نمایندگان شیراز درمجلس

دانشجویان از نمایندگان خود خواستند تا به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم(TF)رای ندهند

عزت ملت ایران غیر قابل مذاکره است

ما دانشجویان به عنوان پرچم دار گفتمان اسلامی و مدافع سرسخت استقلال و رشد علمی کشور با کمال قدرت و استقامت در مقابل زورگویی دشمن و هرگونه توقع بیجا و زیاده خواهی گزاف آنها دشمن ایستاده ایم. ما قویا اعلام می داریم به تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان اعتماد داشته و حمایت و پشتیبانی از آنان را بر خود واجب می دانیم لیکن عمیقا نسبت به دولت ایالات متّحده‌ی آمریکا بی اعتماد و بدبینیم وهمواره آن را دولتی خودبرتربین، دولتی غیرمنطقی و عهدشکن می دانیم.

عوامل اسیدپاشی اصفهان شناسایی نشده‌اند

سخنگوی وزیر کشور درباره صدور مجوز برای حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت ایران گفت: اعضای کمیسیون ماده ۱۰ احزاب ملاحظاتی را درباره استعلام مربوط به این حزب دارند که قرار شد استعلامات تکمیل شود.

واکنش انجوی‌نژاد به حاشیه‌سازی مطهری

روش برخورد با خیلی ها توضیح نیست، معاند است، دعواست، جنگ است، بگیر و ببند است، قمه کشیده باید قمه بکشی. ولی یک جایی دارد صحبت می کند. تبعات یک صحبت هر جا چیزی غیر از صحبت بود، حتماً خارج از اعتدال دینی است. صوت را باید با صوت جواب داد. و من خیلی ناراحت و متأسفم که این همه زحمت، بعضی وقت ها با این مسائل از بین می رود. و باز هم تشکر می کنم از کسانیکه سعی می کنند کار را پیش ببرند.

حمله به مطهری، محکوم است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در ادامه با بیان اینکه در این دانشگاه حدود ۳۰۰ دانشجو به دلیل مسمومیت یا بیماری در طول یک هفته روانه بیمارستان شده اند و هیچ کس مسئولیت این اتفاق ناگوار را قبول نمی کند، ادامه داد: متاسفانه در هفته های گذشته شاهد این مسئله هستیم که اولویت حضرات مسئول دانشگاه صرفا برگزاری برنامه هایی با گرایش خاص سیاسی شده است.

دو- صفر به نفع علی مطهری

حمله به مطهری در شیراز و پرتاب سنگ و گوجه به وی به تعطیلی سخنرانی وی در دانشگاه شیراز منجر شد.

حاشیه‌ای بر حمله به مطهری در شیراز

آن کسانی که این کارها را میکنند، اگر واقعاً حزب‌اللّهی و مؤمنند، خب نکنند. میبینید که تشخیص ما این است که این کارها به ضرر کشور است، این کارها به نفع نیست. با احساساتشان راه بیفتند اینجا، آنجا، علیه این شعار بدهند، علیه آن شعار بدهند؛ این شعاردادن‌ها کاری از پیش نمی‌برد.

رؤسای جدید ۵ دانشگاه کشور انتخاب شدند

 جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور تشکیل شد که اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در این جلسه دو موضوع را مورد بررسی قرار دادند. در این جلسه، ابتدا پیشنهاد “ستاد راهبردی اجرای نقشه مهندسی فرهنگی” کشور مورد بررسی اعضای شورا قرار گرفت. برنامه‌های این ستاد در 11 محور تبیین شده […]

پشت‌پرده جعل بیانیه‌ای در حمایت از میلی‌منفرد

یکی از مسئولان دانشگاه شیراز ضمن تکذیب حمایت برخی از اساتید دانشگاه شیراز از وزیر علوم پیشنهادی، گفت که این نامه توسط یکی از اساتید دانشگاه تهران جعل شده است.

برگزاری میزگرد «جریان دانشجویی و عدالتخواهی»

به مناسبت سالروز صدور پیام رهبر انقلاب خطاب به جنبش‌های دانشجویی میزگردی با عنوان «جریان دانشجویی و عدالتخواهی» برگزار می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.