عکس: اعتراض به حضور هاشمی در دانشگاه

به گفته دانشجویان دعوت از هاشمی و سخنرانان قبلی در راستای یک پازل سیاسی برای آغاز فتنه ای دیگر در دانشگاه هاست که با همکاری ریاست دانشگاه انجام می شود، وگرنه به جای دعوت از هاشمی که نه یک شخصیت دانشگاهی است و نه آشنایی چندانی با دانشگاههای سراسری دارد، می شود از شخصیتهای دانشگاهی موجه و غیرتنش زا برای بزرگداشت مقام استاد دعوت کرد!

هوای پاک در اولویت دولت نیست

دکتر اقبال شاکری گفت: دولت همچنین باید سهم خود در توسعه حمل و نقل عمومی را پرداخت کند زیرا اکنون شهرداری و شهروندان تهران مطالبات فراوانی در این بخش دارند و بدهی دولت با پرداختی ها دارای فاصله معناداری است.

احراز هویت یک شهید دیگر در دانشگاه

هویت پیکر شهید عباسعلی مختاری که به عنوان شهید گمنام در دانشگاه پیام نور، به خاک سپرده شده بود بعد از ۳۲ سال، شناسایی شد.

شام مشترک فتنه‌گران و پلی‌تکنیکی‌ها

در روزهایی که دانشگاه ها ایام تعطیل خود را سپری می کنند، گویا فتنه گران و عناصر ضد انقلاب دست به دست هم داده اند، و در حال کلید زدن التهاب و اغتشاش در فضای دانشگاه ها می باشند.

همایش «شکوه هجرت» برگزار می‌شود

معاون سازندگی بسیج دانشجویی کشور گفت: همایش «شکوه هجرت» به میزبانی دانشگاه امیرکبیر، فردا، چهارشنبه، 6 آذر برگزار می‌شود.

آقای وزیر مانع افراطی‌گری در امیرکبیر شوید

پس از روی کار آمدن دولت جدید ، عده¬ای شناخته شده که مترصد فرصتی برای سوء استفاده در جهت سیاسی کاری خود بوده و هیچ اهمیتی به مسائل علمی نمی دهند ، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اقدام به حرکت¬های کاملا غیر قانونی کرده و نظم و آرامش دانشگاه را بر هم می¬زنند .

اوایل تابستان ۹۲ منتظر پرتاب ناهید باشید

رهایی با اشاره به مشکلات پرتاب ماهواره ناهید اظهار داشت: این ماهواره‌ها از نظر موقعیت پرتابی به صورتی هستند که نمی‌توان آن‌ها را با پرتابگرهای گذشته انجام داد و برای پرتاب به پرتابگر جدید نیاز داریم ولی با مقدماتی که برای آماده شدن پرتابگر سیمرغ صورت گرفته است تا زمان پرتاب ماهواره ناهید در زمینه پرتابگر نیز مشکلی نداریم.

بررسي كارنامه علمی ايران در ویژه‌نامه دانشجویی «ریان»

ویژه‌نامه نشریه دانشجویی «ريان» با عنوان «بررسی کارنامه علمی جمهوری اسلامی ایران» به همت گروهی از دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر منتشر شد.

تجربه گفت‌وگوی داغ و منطقی دانشجویی

بعد از تصمیم کارگروه کرسی های آزاد اندیشی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر مبنی بر برگزاری میزگرد دانشجویی با حضور نماینده نشریات فعال دانشگاه، روز یکشنبه 12 آذر، سعی شد تا حد امکان ،دعوتنامه‌­های این نشریات به صورت حضوری به ایشان برسد، اگر نه حداقل به­ صورت تلفنی دعوت شوند تا دعوتنامه کتبی به دست‌شان برسد.

فوت آمنه زنگنه؛ جنجال خبری با «حمام سیاسی»!

خبر فوت آمنه زنگنه فرصتی را فراهم آورد که بار دیگر رسانه‌های فتنه‌گر و ضدانقلاب را به دروغ‌سرایی و سیاه‌نمایی علیه کشورمان مشغول کند و تیتر یک خود را به پوشش این خبر اختصاص دهند و شایعات بسیاری را در این زمینه مطرح و با تحریک عواطف دانشجویان، فضای دانشگاه‌ها بویژه دانشگاه صنعتی امیرکبیر را متشنج کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.