آغاز فروش اینترنتی «فاکتور صوری»

«فاکتور صوری» به کارگردانی سید مهدی کرباسی، مستندی ۴۵ دقیقه‌ای در نقد نظام بانکداری کشور است که سفیر فیلم آن را سال گذشته در دانشگاه صنعتی شریف و با حضور دانشجویان و چهره های مختلف فرهنگی و اقتصادی، رونمایی کرد.

دانشجویان شریف: یمن تنها نیست +عکس

برخی صبر استراتژیک ارتش و ملت یمن را به ضعف در برابر ارتش اجاره ای سعودی تعبیر کرده اند ولی باید بدانند که ملت های مسلمان با در نظر گرفتن همه جوانب ، از سقوط امت اسلامی به پرتگاه جنگ تمام عیار داخلی جلوگیری خواهند کرد و پاسخ متجاوزان را در وقت مناسب خواهند داد. چرا که اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های امریکا بگذریم از ال سعود نخواهیم گذشت.

برترین دانشگاه‌های ایران در سال گذشته

دانشگاه های ایرانی در سال ۹۳ توانستند رتبه خود را در رتبه بندی های جهانی بهبود بخشند و سه دانشگاه تهران، صنعتی اصفهان و صنعتی شریف نام خود را در میان برترین های جهان طنین انداز کنند.

سیستم عامل کاربرد محور سپند رونمایی شد

سیستم عامل بومی و کاربرد محور “سپند” با حضور فرمانده نیروی هوا فضای سپاه در دانشگاه صنعتی شریف رونمایی شد.

تبدیل‌شدن ایران به یکی از مراکز کشف‌علم‌جهان

رئیس انجمن فیزیک ایران گفت: ایران در کمتر از یک دهه دیگر یکی از مراکز کشف علم جهان می شود.

ناگفته‌های دانشمند ایرانی از زندان‌های آمریکا

مجتبی عطاردی دانشمند ایرانی که در سال 2011 توسط ماموران آمریکایی دستگیر و به زندان برده شد در نشست خبری به بیان ناگفته‌های خود از این دوران پرداخت.

ناگفته های پشت صحنه «ماه عسل»

برنامه تلویزیونی «ماه عسل» مخاطبان بسیاری دارد و هر شب میلیون ها نفر به تماشای زندگی افرادی می نشینند که داستان زندگی متفاوتی دارند. اما این داستان ها را چه کسی پیدا می کند.

شرایط رانت‌خواری را در پتروشیمی فراهم نکنید

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با انتشار نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار عدم تصویب یا اصلاح فرمول موجود در طرح الحاق موادی به قانون تنظیم مقررات مالی دولت برای قیمت گذاری خوراک گاز واحدهای پتروشیمی شد.

انگلیس تحریم 6 فرد و موسسه ایرانی را لغو کرد

وزارت دارایی انگلیس 6 فرد و موسسه ایرانی از جمله دانشگاه صنعتی شریف را از فهرست تحریم های خود خارج کرد.

با حکم نجفی فتوحی سرپرست شریف شد

طی حکمی از سوی محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دکتر محمود فتوحی فیروز آباد به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی شریف منصوب شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.