ماجرای مرگ ۹ نوزاد

دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره ماجرای مرگ ۹ نوزاد توضیحاتی ارائه کرد.

کودک بیش‌فعال را هرگز تنبیه بدنی نکنید

رئیس انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان گفت: تنبیه بدنی مبتلایان به بیش‌فعالی راهی است برای کنترل رفتارهای آزاردهنده کودک، در حالی که این روش کاملاً مطرود است و هر چند به طور آنی کودک را آرام می‌کند، اما او از تنبیه درس نمی‌گیرد.

داروهای گیاهی عارضه دارند

معاون آموزشی دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: در طب سنتی ایران 6 اصل تغذیه صحیح، توجه به خواب و بیداری، ورزش، توجه به تغییر فصل و آب و هوا، توجه به روح و روان و توجه به پاکسازی بدن از مواد زاید و نگاهداشت مواد ضروری در بدن 6 اصل حفظ تندرستی هستند.

رحیم‌پور ازغدی از نامه رهبری می‌گوید

حسن رحیم‌پور ازغدی امروز در جشن پیروزی انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی تهران از نامه رهبری به جوانان ارو و آمریکای شمالی سخن می‌گوید.

«جوهر قند» در نان‌های سنتی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تهران از وجود گزارش‌هایی مبنی بر استفاده از «جوهر قند» توسط برخی نانوایی‌ها خبر داد و گفت: این ماده از جوش شیرین خطرناکتر است.

کبد چرب شایع‌ترین علت نارسایی کبد

یک فلوشیپ جراحی کبد گفت: فقط یک درصد پیوندهای کبد در ایران به علت سوءمصرف الکل است اما این مقدار در کشورهای غربی به 30 درصد می‌رسد.

بررسی سرطان و نقش پارازیت‌ها در «مصیر»

«مصیر» در پنجمین قسمت از برنامه خود در نظر دارد با حضور کارشناسان و متخصصان مطرح کشور به بررسی دلایل ابتلا به بیماری سرطان و از جمله نقش پارازیت‌ها در ابتلا به این بیماری بپردازد.

رد و بدل کیفهای پول در بیمارستانهای تهران

صبح چهارشنبه جلسه ویژه زیرمیزی پزشکان با حضور روسای بازرسی دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاونت انتظامی سازمان نظام پزشکی، علوم پزشکی شهید بهشتی و رئیس تعزیرات حکومتی تهران در ساختمان تعزیرات تهران برگزار شد.

تاثیر بازی‌های رایانه‌ای در اختلالات روانی

استادیار علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران، با بیان تأثیر بازی‌های رایانه‌ای در بازتوانی مبتلایان به سکته‌های مغزی و اختلالات روانی گفت: دانشگاه تهران در حال تحقیق بر بازی‌های رایانه‌ای و تأثیر آنها در درمان اعتیاد و چاقی است.

انتزاع دانشگاه ایران و تهران متوقف شد

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری از توقف انتزاع دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.