یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

اجرای جدید کربلا کربلا ما داریم می‌آییم +دانلود

اکبر شریعت بار دیگر سرود کربلا کربلا ما داریم می‌آییم را اجرا کرد. این بازخوانی در قالب نماهنگ قصه ادامه دارد صورت می‌گیرد که که سید حمزه موسوی بر اساس شعری از قاسم صرافان آن را اجرا می‌کند. در این اثر به شهیدان نهضت علمی کشور و همین طور شهدای مبارزه با اسلام آمریکایی در سوریه اشاره شده است.

در عرصه های پیکار با دشمن جهانخوار سازش نمی پذیریم + دانلود

خانه سرود انقلاب اسلامی همزمان با ایام سالروز سیزده آبان دو قطعه سرود استکبار ستیز و ضد آمریکایی تهیه کرده که این سرود ها امروز بعدازظهر مقابل لانه جاسوسی اجرا می‌شوند.

صوت: ترانه «خط مقدم» با صدای جاوید عسکری

ترانه خط مقدم با صدای جاوید عسکری منتشر شد. این ترانه به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و برای سردار شهید حسن تهرانی مقدم تهیه و منتشر گردیده است.

ناگفته‌های شاعر و آهنگساز «مادر برام قصه بگو»

در گروه ‌ما یک دانش‌آموزی داشتیم که پدرش خلبان نیروی هوایی ارتش بود و به شهادت رسیده بود. من یک روز از او پرسیدم که آیا خواب پدرت را می‌بینی؟ او جواب داد: «بله، اتفاقاً همین چند شب پیش خواب دیدم که به سمت پدرم حرکت می‌کنم و به آغوش او می‌روم.» این قضیه برای من انگیزه‌ای شد که از زبان فرزندان شهیدان شعری بگویم.

گروه سرود آباده برای «امام خامنه‌ای» خواند + دانلود

حالا بعد از گذشت نزدیک به 36 سال از تشکیل این گروه، بچه‌های آباده –که حالا دیگر بزرگ شده‌اند و هر کدام‌شان به جایگاهی رسیده‌اند- قطعه جدیدی را پیرامون رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خوانده‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.