نماهنگ: «نبی‌الرحمه» با‌صدای سینا دستخوش

نماهنگ محمد نبی الرحمه(ص) با صدای سینا دستخوش توسط کمپین جهانی رحماء بینهم تولید و منتشر شد.

نماهنگ: خط قرمز+دانلود

گروه موسیقی ارزشی«نبض» یک موزیک ویدئو با عنوان «خط قرمز»در محکومیت توهین به پیامبر اعظم(ص) در نشریه فرانسوی شارلی ابدو تولید و منتشر کرد.

نماهنگ: اسلامی که با آن مخالفیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله‌الحرام، نگاه هوشمندانه به تفاوت میان اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی را از اولویت‌های اصلی جهان اسلام دانستند. به همین مناسبت پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR نماهنگ «اسلامی که با آن مخالفیم» را منتشر می‌کند.

فیلم: آرایش جبهه خودی

آرایش جبهه خودی قسمت سوم از مجموعه فرمانده است. این مجموعه گلچینی از سخنان فرمانده کل قوای جبهه فرهنگی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای پیرامون فرهنگ است که توسط معاونت تولید شبکه تبلیغ تهیه گردیده است.

فلش ماب «مرگ بر آمریکا» در پارک دانشجو +دانلود

اين مركز دست به توليد كليپي تماشايي در قالب فلش ماب براي آهنگ «مرگ بر آمريكا» با صداي حامد زماني كرده است كه در سالروز 13ابان در لانه جاسوسي رونمايي شد و در چند روز گذشته توانسته است مخاطبان بسياري را جذب كند.

کلیپ: ما تا آخر ایستاده‌ایم

کلیپ «ایستاده‌ایم» کاری از محمدباقر مفید‌ی‌کیا و جمعی از بروبچه‌های متخصص سینمایی، ساخته‌شده در خانه فیلم‌داستانی، کلیپی حرفه‌ای است که در قالب روایتی کوتاه اما داستانی با شور و هیجانی خاص و بهره‌برداری از نمادپردازی‌های متعدد ایستادگی ستودنی ملت ایران و به خصوص نسل جوان و سوم انقلاب اسلامی را به تصویر می‌کشد.

كليپ «پرواز» حامد زماني در شبكه دو +دانلود

همزمان با روز ملي فناوري هسته‌اي كليپ پرواز با موضوع شهدای ترور و با یاد شهید مصطفی احمدی روشن از شبكه دو پخش مي شود.

نماهنگ: تزورونی؛ اعاهدهم، تزورونی +دانلود

زیارتم می کنید به شما قول می دهم . شما مرا می شناسید شفیع برایتان هستم . اسامیتان را ثبت می کنم اسامیتان را. خوش آمدید ای زائرانم . خوش آمدید .

فیلم: این شیرزن بحرینی را ببینید!

پیش از این؛ زمانی که زنان براى راهپيمائي خارج مى شدند و با آنها برخورد مى شد، فرار مى كردند. ولى امروز، بعد از اینکه زنان شهيد دادند و بعد اینکه اسير دادند و بعد از اینکه حرمت شان شکسته شد، ديگر گلوله هايتان آنان را نمى ترساند و از برخوردتان هراسی ندارند

امروز روز مادران شهداست +کلیپ

امروز، روز «زنان‌، ارزش‌های اسلامی و پایداری ملی» است، روز مادران شهدا، روز آن مادرانی که یک یا چند فرزندشان را فدایی اسلام و انقلاب کردند و به امام و رهبر خود اعلام کردند که فرزندان ما فدای سر امام (سر خم می سلامت، شکند اگر سبویی)…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.