دندون طلا کهنه نشده است

کارگردان مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» گفت: برای تولید این سریال 8 سال وقت گذاشتم اما هنوز نظر واقعی مردم را درباره مختارنامه نمی دانم.

ویژه‌نامه‌های سومین جشنواره عمار +دانلود

ویژه‌نامه بزرگداشت مشترک مخدومی و بهزادپور، بزرگداشت میرباقری و اکران‌های مردمی در حاشیه سومین جشنواره مردمی فیلم عمار منتشر شد.

جشنواره عمار فردا به پایان می‌رسد

مراسم اختتامیه سومین جشنواره فیلم عمار با تقدیر از داوود میرباقری در تاریخ 10 دی‌ماه ساعت 18 در سالن سینما فلسطین برگزار خواهد شد.

معرفی داوران سینمای ایران جشنواره فیلم فجر

یدالله صمدی، مجید انتظامی، داوود میرباقری، ابوالقاسم طالبی، احمدرضا معتمدی، داوود رشیدی، علیرضا رئیسیان، اسفندیار شهیدی و جمال شورجه به عنوان داوران بخش مسابقه سینمای ایران سی‌امین جشنواره فیلم فجر (سودای سیمرغ) معرفی شدند.

میرباقری: به من گفتند مگر رستم در زمان مختار هم بوده؟!

شوخی که نیست! مختارنامه بیست هزار پلان داشته که برخی از آن‌ها به لحاظ فنی بسیار پیچیده و اجرای آن بسیار دشوار است. باید این احتمال را قائل شوید که ممکن است برای این بیست هزار پلان صد تا غلط هم وجود داشته باشد.

طراحی گریم “مختارنامه” یک فرصت استثنایی بود

طراح گریم مجموعه تلویزیونی “مختارنامه” تاکید کرد زمانی که داود میرباقری پیشنهاد طراحی گریم پروژه تاریخی‌اش را به من داد، موضوع برای خودم هم تازگی داشت. چون کاری با این عظمت برای هر طراحی یک فرصت استثنایی است.

گزارشی از 8 سال تلاش برای تصوير «مختارنامه»

سريال «مختارنامه» از جمله آثار نمايشي فاخر و تاريخي تلويزيون است كه به كارگرداني داوود ميرباقري و تهيه كنندگي محمود فلاح ساخته شده است.

“رعنا”؛ نگاهی تازه به مقوله عشق

داود میرباقری بعد از ساخت مجموعه تلویزیونی “گرگ‌ها”، خردادماه سال 1368 مجموعه‌ای با عنوان “رعنا” را با موضوعی پیرامون حوادث انقلاب با بازی گلچهره سجادیه، پرویز پرستویی، بهزاد فراهانی، رسول نجفیان، رویا تیموریان، فاطمه گودرزی و سعید نیکپور جلو دوربین برد.

راه‌اندازي سايت اينترنتی فیلم مختارنامه

سايت و ايميل سريال مختارنامه در اختيار علاقه‌مندان و رسانه‌ها قرار مي‌گيرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.