وضوح و مشروعیتِ مبارزه با اسرائیل

دبیرکل حزب الله لبنان در همایش اتحادیه جهانی علمای مقاومت گفت: اسرائیل یک رژیم وحشی است که منطقه را تهدید می‌کند. روزی فرا خواهد رسید که همه در قدس نماز خواهیم خواند و این امر حتماً محقق خواهد شد.

داعش بزرگترین تهدید حرمین شریفین

سید حسن نصر الله، عبدالملك الحوثي را رهبری شجاع و خردمند دانست و تأکید کرد: مردم يمن هنوز گزينه هاي واقعي خود را براي مقابله با عربستان روي ميز نگذاشته اند. دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به ادعای عربستان مبنی بر نمایندگی اعراب برای تجاوز به یمن و دروغین بودن این ادعای ائتلاف متجاوز عربی – آمریکایی گفت که ملت های عربی، عربستان را به نمایندگی از خودشان، مکلف به حمله به یمن نکرده اند.

از این پس مسئولیت ترور هر عضو حزب الله بر عهده اسراییل خواهد بود

«سید حسن نصرالله» در مراسم گرامی‌داشت شش شهید حزب‌الله و یک شهید سپاه پاسدان انقلاب اسلامی در جنوب سوریه، که به صورت زنده از شبکه «المنار» پخش شد، اعلام کرد که مقاومت از این پس، پاسخ هر تجاوز اسرائیل را در هر زمان و مکانی و هر طور که بخواهد خواهد داد و چیزی که آن را قواعد بازی می‌نامند، برایش اهمیت ندارد و آن را به رسمیت نمی‌شناسد.

سیدحسن نصرالله: بشاراسد خط قرمز ماست

یک روزنامه لبنانی گزارش کرد که نماینده رئیس‌جمهوری روسیه در دیدار اخیر با دبیر کل حزب‌الله لبنان، از وی شنیده است که «بشار اسد رئیس جمهوری سوریه و ارتش آن خط قرمز است» و روسیه در حل بحران باید آن را مد نظر قرار بدهد.

رونمایی از گفتارهای‌عاشورایی سید نصرالله

مراسم رونمایی از کتاب « لبیک یا حسین؛ گفتارهای عاشورایی سید حسن نصرالله»، ‌ساعت 10 صبح روز شنبه 17 آبان‌ماه، با حضور نماینده حزب‌الله در ایران، در مجموعه فرهنگی سرچشمه – شهدای انقلاب اسلامی – برگزار خواهد شد.

سید‌ نصرالله:آماده دفاع از کشور در کنار ارتشیم

یک روزنامه لبنانی از نخستین دیدار دبیرکل حزب‌الله لبنان با فرمانده ارتش این کشور خبر داد و نوشت که مقاومت در این دیدار برای همکاری با ارتش و حمایت از مرزهای لبنان اعلام آمادگی کرده است.

سید نصرالله:تصمیم‌ما رویارویی با تکفیری‌هاست

دبیر کل حزب الله لبنان رویارویی با تکفیری‌‌ها و تروریست‌ها را گزینه این حزب خواند و تاکید کرد که با وجود همه تحولات در منطقه، مقاومت همچنان قوی است و تضعیف نشده است.

مخاطب ۳۵۰ میلیونی سخنرانی دیروز «نصرالله»

یکی از شبکه ‌های تلویزیونی رژیم صهیونیستی در گزارشی از مخاطب ۳۵۰ میلیون نفری سخنان دیروز دبیرکل حزب الله لبنان خبر داد.

خرده‌ روایت‌هایی از زندگی دبیرکل حزب الله

تنها مشکل سید حسن نصرالله این است که در مسائل مربوط به لبنانیان و مخصوصا مخالفان داخلی‌اش بیش از حد مهربان است. آنان فرزندان یک خاکند و همین برای یک جبل‌عاملی بس است تا رشته‌ای از دوستی را نگه دارد تا روزی پیش از آن که فرصت به سر برسد آنان به خود بیایند…

نصرالله: اتهامات سفیر آمریکا علیه حزب‌الله و سوریه دروغ است

رخدادهای جاری لبنان به خوبی نشان می دهد که برخی در تلاش هستند این کشور را به سرعت به سمت اختلافات و کشتارهای طایفه ای و مذهبی به ویژه با رویکرد سنی و شیعی سوق دهند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.