بان کی‌مون نوروز را تبریک گفت

دبیرکل سازمان ملل متحد درپیامی به مناسبت روز جهانی نوروز گفت: گرامیداشت سالانه نوروز فرصتی استثنایی برای مردم است تا با ملحق شدن به یکدیگر تنوع فرهنگی، گفتگو و احترام متقابل را جشن بگیرند.

انتقاد شدید کوفی عنان از نتانیاهو

دبیرکل سابق سازمان ملل متحد، به شدت از اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا انتقاد کرد.

دیدار قائم مقام بان کی مون با عراقچی

قائم مقام دبیرکل سازمان ملل متحد پیش از ظهر امروز -چهارشنبه- با معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه کشورمان دیدار و درباره موضوع هسته‌ای و آخرین روند مذاکرات گفت‌وگو کرد.

بان کی‌مون دعوت ایران به ژنو2 را پس گرفت

دقایقی پس از قرائت بیانیه بان کی مون مبنی بر لغو دعوت از ایران، ائتلاف ملی مخالفان سوریه هم اعلام کرد که در کنفرانس ژنو 2 شرکت خواهد کرد.

بان‌ کی‌مون ایران را به ژنو2 دعوت کرد

ایران به عنوان کشور مهم منطقه و همسایه بزرگ سوریه نقش کلیدی برای ایجاد صلح و ثبات در آن کشور خواهد داشت.

از کمپین اعتراض به تحریم‌ها علیه ایران رونمایی می‌شود

همزمان با روز جهانی حقوق بشر، 10دسامبر، دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور، در نامه‌ای خطاب به بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل متحد، اعتراض خود را نسبت به سکوت این سازمان در مقابل موارد نقض حقوق بشر آمریکا اعلام کردند.

آقای دبیرکل! با رقص سیاسی خود هویت سازمان ملل را به سخره نگیرید

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به بان‌کی‌مون دبیرکل سازمان ملل، گفت: آقای دبیرکل! شما شاید به خاطر نفوذ آمریکا گزارش‌هایی را چند صباحی در فضای بین‌الملل پراکنده کنید اما بدانید اساس سازمان ملل را زیر سؤال می‌برید.

تلاش آمریکایی‌ برای ملاقات خاتمی با دبیرکل سازمان ملل

اخبار دریافتی حکایت از آن دارند که ائتلاف فتنه، ضد انقلاب و عوامل بیگانه، تلاش‌های وسیعی را آغاز کرده‌اند تا درخواست محمد خاتمی جهت ملاقات با دبیرکل سازمان ملل را عملی نمایند.

«بان‌کی‌مون» وارد تهران شد

دبیر کل سازمان ملل برای شرکت در اجلاس جنبش عدم تعهد وارد تهران شد.

نامه «عدالت‌طلبان بدون مرز» به دبیرکل سازمان ملل

اینکه شما را مخاطب قرار داده‌ایم به دلیل جایگاهی است که الان در آن قرار دارید. شما مسئولیت سازمانی را به عهده دارید که ماموریت آن حفظ امنیت جهانی و کمک به بهبود زندگی افراد است، باید به خوبی بدانید که چه اتفاقاتی در سطح دنیا می‌افتد و چه ظلم‌هایی توسط برخی از کشورها بر کشورهای دیگر می‌شود. شما نمی‌توانید نسبت به این اتفاقات بی‌تفاوت باشید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.