عربستان به سوریه نیرو اعزام می‌کند+سند

سندی محرمانه از وزارت کشور عربستان به دفتر سری این وزارت خانه ارسال شده است که شامل اطلاعات سری درباره حضور یکی از فرماندهان نظامی عربستان در سوریه است.

محکومان به اعدام، محکوم به جنگ با سوریه

رسانه های عربی از سند فوق سری پرده برداشته اند که فاش می کند مقامات سعودی، محکومان به اعدام را پس از عفو و پرداخت حقوق ماهیانه به خانواده هایشان، برای پیوستن به گروههای تروریستی از جمله القاعده به سوریه اعزام می کنند.

پشت پرده جنگ نیابتی در سوریه

برخلاف آنچه در رسانه‌های منطقه و جهان جلوه داده می‌شود، پیروزی نظامی مخالفان و سرنگونی حکومت سوریه بسیار بعید و دور از ذهن می‌باشد. در واقع با توجه به چگالی وفاداری و بهم پیوستگی نیروهای هوادار نظام به نظر نمی‌آید که در هیچ صورتی نیروهای معارض بتوانند بطور کامل موفق به غلبه بر ارتش اسد گردند.

نقش خائنانه عربستان و قطر در بحران سوریه

نماینده پارلمان سوریه ضمن ابراز امیدواری نسبت به موفقیت الاخضر الابراهیمی برای حل بحران سوریه بر نقش خائنانه عربستان و قطر در تشدید بحران سوریه تاکید کرد.

هشدار! فروپاشی سوریه‌ی اسد ترسناک است

مسیحی‌ها یک پالتو، یک کت و یک پولیور داشتند. پالتویشان را در عراق از دست دادند، کتشان را در مصر و حالامی خواهند که آن‌ها در سوریه پولیورشان را از دست بدهند و بعد با لباس زیر راهی لبنان شوند. سوریه اسد از نظر بسیاری از ساکنان منطقه و به خصوص از نظر مسیحیان مثل یک دیوار است. دیواری است که فرو ریختن آن فاجعه آمیز خواهد بود.

پیام خطرناک شاه عربستان به اوباما

شاه سعودی در نامه‌ای به رئیس جمهور آمریکا به وی تضمین داد که در صورت حمله فراگیر به سوریه تمامی هزینه های این حمله را پرداخت می کند و مانع از افزایش قیمت نفت در بازار جهانی می شود.

اعتراف معارضان سوری به دریافت سلاح از قطر و عربستان

یکی از مخالفان نظام سوریه به دریافت سلاح از رژیمهای قطر و عربستان برای دست زدن به اقدامات خشونت آمیز در سوریه که امنیت مردم این کشور را به خطر انداخته است، اذعان کرد.

هيچ؛ حاصل نشست استانبول

بررسی دستاوردهای نشست دشمنان سوریه در استانبول نشان می دهد، هرچند این نشست نیز همچون نشست تونس کاملا بی نتیجه به پایان رسیده اما ظاهرا شرایط مخالفان دمشق بدتر از گذشته شده است، اختلاف ها مشخص تر و شکاف میان منافع کشورهای خارجی ائتلاف ضد سوری بیشتر شده است، به گونه ای که دست یابی به یک توافق حداقلی هم امکان پذیر نمی باشد.

پیشنهاد قتل یک سوم مردم سوریه برای سعادتمندی دو سوم دیگر!

شیخ «صالح اللحیدان»، با نسبت دادن القابی بسیار زننده و توهین آمیز به حکومت و نظام سوریه گفت: به باور من مذهب مالکی اجازه قتل یک سوم را برای سعادتمندی دو سوم می‌دهد؛ در عین حال از ملت سوریه ان شاء ا… یک سوم کشته نخواهد شد

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.