آیا خمس‌دادن درآمد سرشار می‌خواهد

بسیاری از مردم برای دینشان ارزش قائل نیستند، با اندک بهانه‌ای، وظیفه دینی خود را تعطیل می‌کنند یا به تأخیر می‌اندازند. یکی تا سردرد می‌گیرد، به بهانه مریضی نمازش را نشسته می‌خواند. دیگری هم می‌گوید من که درآمد سرشاری ندارم که خمس بدهم!

پزشکانی با درآمد روزانه صد میلیون تومان!

در این راستا مهران مدیری سریالی با نام «اتاق عمل» برای به طنز کشیدن وضعیت جامعه پزشکی امروز ایران، ساخته که از‌‌ همان بدو رونمایی از موضوع، مورد انتقاد جدی جامعه پزشکی قرار گرفت! تا جایی که او را مجبور به تغییر نام سریال به «مرکز حاشیه» کردند!

هشدار درباره کسری بودجه هدفمندی یارانه‌ها

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن انتقاد از شیوه فعلی اصلاح قیمت‌ها، تنها دستاورد این شیوه را افزایش نرخ تورم عنوان کرد و نسبت به بروز کسری بودجه در تأمین اعتبارات فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها و نیز عدم امکان تخصیص اعتبار به بخش‌های تولید و سلامت هشدار داد.

كيهان: صداوسيما آنتن فروشی می‌كند

متعاقب چنين مسئله‌اي، اعتماد مخاطب نيز به سيما كاهش مي‌يابد.

بررسی حساب‌ بانکی مردم در پرداخت یارانه‌ها

معاون برنامه‌ریزی سازمان هدفمندی یارانه‌ها با بیان اینکه حساب‌های بانکی یکی از پایگاه‌های اطلاعاتی سازمان برای راستی آزمایی است، از ممنوعیت دو گروه برای ثبت نام دریافت یارانه نقدی خبر داد.

پرداخت یارانه براساس مجموع درآمد خانوار است

مدیر دفتر امور بانک سازمان هدفمندی یارانه‌ها با اشاره به جزئیات معیارهای مشمولان دریافت یارانه گفت:‌ پرداخت یارانه براساس مجموع درآمد خانوار خواهد بود.

درآمد مجریان برنامه کودک خارج از تلویزیون

آنتن تلویزیون باید پاک تر و منزه تر از این باشد که از علایق کودکان به نفع کسب درآمد و تولید برنامه به هر قیمتی از یکسو و از سوی دیگر خالی کردن انبارهای کارخانه‌ها و فروش محصولات جدیدشان، بهره برده شود.

تسلط القاعده بر تعدادی از چاه‌های نفت سوریه

این گروه های تندرو صاحب منابع مالی ذاتی شده اند و به خودکفایی رسیده اند. در عراق هم تاسیسات برق را در مناطقی که تحت کنترلشان است به دست گرفته اند و اقدام به فروش برق می کنند که چیزی بین شش تا 8 میلیون دلار امریکا در اختیارشان قرار می دهد.

روحانی: غیرنیازمندان با یارانه خداحافظی کنند

ما برای پرداخت یارانه نقدی، کل درآمد هدفمندسازی یارانه ها را به این موضوع اختصاص می دهیم علاوه بر اینکه از جاهای دیگر هم به صورت غیرقانونی پول بدست می‌آوریم تا این 40- 50 هزار تومان را به هر نفر در سراسر کشور بدهیم. آیا با این وضع نیز می توان به توسعه و پیشرفت رسید؟

رابطه درآمد و خط فقر در پرداخت یارانه نقدی

آنچه پیش از این دولت عنوان کرده میانگین خط فقر شهری در کل کشور حدود 1 میلیون تومان است. در حالی که خط فقر در تهران و کلان شهرهای از میانگین خط فقر ملی بالاتر است

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.