چشمان معصومانه «کیانا» در انتظار کمک

اسفند ماه است و هوا سرد؛ دخترک کوچک دچار سرماخوردگی شده است، مادرش ثریا می خواهد او را به پزشک ببرد تا بیماری اش خوب شود!…

تاثیر وقف بر حوزه سلامت

وقف یکی از آموزه‌های دین مبین اسلام است که می‌تواند در تمام زمینه‌های اجتماعی تاثیر بگذارد. یکی از مواردی که وقف و موقوفه‌ها در آن بسیار اثرگذارند حوزه سلامت و درمان مردم است.

حلاوتی پر از مرارت

واژگانی که شاعر دستچین کرده و در کنار هم چیده، غریب نیستند. واژه‌هایی که قرابت بسیاری با آدم‌های جامعه دارند. از ویژگی‌های این کتاب آن است که مفاهیم روزمره را با زبانی طنز در اندام واژه‌ها ریخته است.

نقشه‌های فیس‌بوک برای حوزه بهداشت

فیس‌بوک با توجه به اطلاعات گسترده‌ای که از صدها میلیون نفر در سراسر جهان جمع آوری کرده با هدف افزایش کاربر و درآمد تبلیغاتی قصد دارد در حوزه بهداشت و درمان نیز به ارائه خدمات بپردازد.

قدم‌های مثبت دولت در حوزه بهداشت

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراض به موضوعات مختلف کاری سهل و آسان است ولی باید به جای اعتراض کردن راه حل ارائه کنیم.

گرمازدگی، علائم و راه‌های درمان آن

گرمازدگی عبارت‌ است‌ از بیماری‌ ناشی‌ از قرار گرفتن‌ طولانی‌مدت‌ در معرض‌ حرارت‌ زیاد، نخوردن‌ مایعات‌ به‌ حد کافی‌، یا خوب‌ کار نکردن‌ مکانیسم‌های‌ تنظیم‌ حرارت‌ در مغز.

پزشکان زیرمیزی‌بگیر باید شلاق زده شوند

بنده نمی‌خواهم از زیرمیزی دفاع کنم اما در جامعه قانون و برنامه وجود دارد ولی اجرا نمی‌شود. در کشورهای خارج هر کس چنین تخطئی کند پدرش را درمی‌آورند. ولی باید این سوال شود که دکتر هاشمی وزیر بهداشت با وجود آنکه تیم قویی دارد چرا پزشک خانواده را اجرا نمی‌کند. ما نمی‌خواهیم ایراد بگیریم ولی متاسفانه سیستم فشل است.

20 میلیون ایرانی نه بیمه دارند نه پول درمان

در 8 سال گذشته سهم پرداختی مردم از هزینه های سلامت نه تنها کاهش نیافته که برعکس افزایش هم یافته است. بطوریکه در ابتدای برنامه پنجم، سهم مردم از پرداخت هزینه های سلامت در حدود 53 درصد بود که در حال حاضر این سهم به بالای 60 درصد رسیده است.

پروفسورسمیعی از برنامه‌هایش درایران می‌گوید

رئیس پنجمین سمپوزیوم بین المللی جراحی مغز و اعصاب با اعلام اینکه ۹ درصد مرگ و میر‌ها در سراسر دنیا مربوط به تصادفات است، اظهارداشت: بیشترین فوتی‌ها در سنین ۱۵ تا ۲۵ سال رخ می‌دهد.

یلدایی در دل‌ رنج در انتظار کمک+عکس

یلدا نونهالی چهار ساله است که همراه با پدر و مادر و برادر کوچکش در یکی از روستاهای دور افتاده شهرستان نیکشهر زندگی می‌کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.