حرف‌های خنده‌دار میرحسین درباره دروغ

دروغگوی بزرگ سال88 سخنرانی مفصلی درباره معایب دروغ انجام داد!

۷ دروغ بزرگ فتنه ۸۸

در جریان حوادث پس از انتخابات نیز سران فتنه نیز که خود از سوی مردم طرد شده بودند، احساس می‌کردند با دروغگویی‌های پیاپی می‌توانند تا بار دیگر خود را به یکه تاز عرصه سیاسی کشور تبدیل کنند؛ اما دریغ از این که آن ها با پی گرفتن این شیوه خود را گرفتار خشم ناشی از زدن دست رد مردم بر سینه خود کردند و مسیر نابودی خود را فراهم کردند. دروغ هایی که به طور مستقیم آبرو و حیثیت نظام را زیر سئوال بردند و به صورت مداوم از سوی سران فتنه تکرار می‌شدند. روشی که بی شباهت به روش «گوبلز» وزیر تبلیغات آلمان نازی نبود.

موسوی به شایعه بازداشت محافظش تاکید کرد!

اما باز میرحسین موسوی با معلوم شدن کذب بودن امروز در دیدار با خانواده شهدا ادعای خود را مبنی بر این موضوع اعلام کرد و گفت که احمد یزدانفر بر سر اعتقادش ایستادگی کرده است و با دستگیری یزدانفر خود را در معرض آسب پذیری بزرگی قرار داده اند! البته این نه اولین دروغ است و نه آخرین آن خواهد بود. اما شاید همین یک مورد بتواند نشان دهد که آقای موسوی و رسانه های حامی او تا چه اندازه از حقیقت گریزان هستند و حتی در برابر حقایقی چنین روشن نیز سر تسلیم فرود نمی آورند. چنانچه در برابر رای ملت هم تمکین نکردند.

مجموعه‌ی دروغ‌ها *

موسوی در بیانیه اعلام کاندیداتوری خود را کاندیدای جبهه مستضعفین معرفی کرده بود، اما نه قبل و نه بعد از انتخابات هیچ وقت معلوم نشد که منظورش کدام مستضعفین هستند و او هیچ وقت به این سوال و انبوه سوالهای دیگر پاسخ نداد که مستضعفان امروز در کدام جبهه ایستاده‌اند؟ موسوی امروز می گوید:‌ «اقشار مستضعف جامعه که دل در ارزش های اسلامی دارند بالقوه خواستار تحقق اهدافی هستند که جنبش سبز نیز بدنبال آن است…» اما موسوی نمی‌گوید که امروز جبهه‌ی «بالفعل» مستضعفین که به قول خودش دل در گرو ارزش‌های اسلامی دارند چگونه در مقابل او و اشرافیت همراه او ایستاده‌اند؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.