رئيس مجلس تبریک به موسوی را تکذیب کرد

اخيرا يكي از متهمين فتنه سال 1388 به بهانه‌اي به نقل از يكي از سايت‌ها، خبري دروغ و تكراري مبني بر تبريك علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي به موسوي در روز انتخابات رياست جمهوري سال 88 منتشر كرده است.

حرف‌های خنده‌دار میرحسین درباره دروغ

دروغگوی بزرگ سال88 سخنرانی مفصلی درباره معایب دروغ انجام داد!

۷ دروغ بزرگ فتنه ۸۸

در جریان حوادث پس از انتخابات نیز سران فتنه نیز که خود از سوی مردم طرد شده بودند، احساس می‌کردند با دروغگویی‌های پیاپی می‌توانند تا بار دیگر خود را به یکه تاز عرصه سیاسی کشور تبدیل کنند؛ اما دریغ از این که آن ها با پی گرفتن این شیوه خود را گرفتار خشم ناشی از زدن دست رد مردم بر سینه خود کردند و مسیر نابودی خود را فراهم کردند. دروغ هایی که به طور مستقیم آبرو و حیثیت نظام را زیر سئوال بردند و به صورت مداوم از سوی سران فتنه تکرار می‌شدند. روشی که بی شباهت به روش «گوبلز» وزیر تبلیغات آلمان نازی نبود.

موسوی به شایعه بازداشت محافظش تاکید کرد!

اما باز میرحسین موسوی با معلوم شدن کذب بودن امروز در دیدار با خانواده شهدا ادعای خود را مبنی بر این موضوع اعلام کرد و گفت که احمد یزدانفر بر سر اعتقادش ایستادگی کرده است و با دستگیری یزدانفر خود را در معرض آسب پذیری بزرگی قرار داده اند! البته این نه اولین دروغ است و نه آخرین آن خواهد بود. اما شاید همین یک مورد بتواند نشان دهد که آقای موسوی و رسانه های حامی او تا چه اندازه از حقیقت گریزان هستند و حتی در برابر حقایقی چنین روشن نیز سر تسلیم فرود نمی آورند. چنانچه در برابر رای ملت هم تمکین نکردند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.