آخرین کتاب آیت‌الله تهرانی که منتشر شد

«سلوک عاشورایی» خلاصۀ همۀ آن چیزهایی است که آیت الله تهرانی در چند سال گذشته گفته اند؛ آیت اللهی که تلخی خبر از دست دادنش …

مراسم بزرگداشت آیت‌الله تهرانی در مسجد بازار

مراسم بزرگداشت آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی با حضور شخصیت های کشوری و لشکری، طلاب، شاگردان، رؤسای حوزه‌های علمیه، فضلای حوزه، نمایندگان مراجع عظام و قشرهای مختلف مردم در مسجد جامع بازار تهران برگزار شد.

آخرین ساعت حیات آیت‌الله تهرانی به روایت برادرش

مهدی کلهر برادر آیت‌الله العظمی مجتبی تهرانی گفت: ایشان وقتی در آخرین لحظات حیاتشان به هوش آمدند، زیر لب چند بار ذکر یا حسین گفتند.

ولایت‌پذیری صفت بارز آیت‌الله تهرانی بود

«قاسم تبریزی» که ۴۰ سال شاگرد حاج آقا مجتبی تهرانی بود، ‌ ولایت‌پذیری را از جمله مهم‌ترین ویژگی شخصیتی ایشان می‌داند و می‌گوید: بار‌ها و بار‌ها شاگردان خود را به این امر تأکید می‌کردند.

پیکر مرحوم آیت‌الله تهرانی فردا تشییع می‌شود

رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیة‌الله العظمی خامنه‌ای دامت برکاته بر پیکر ایشان اقامه نماز خواهند فرمود.

عکس:رهبر انقلاب‌ در منزل‌ مرحوم آیت‌الله‌ تهرانی‌

این تصویر مربوط به حضور مقام معظم رهبری در منزل حضرت آیت‌الله مجتبی تهرانی است. این دیدار در سالروز عید سعید غدیر در سال ۱۳۸۸ انجام شده است.

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت آیت‌الله مجتبی تهرانی

اینجانب تسلیت صمیمانه‌ی خود را به آن بیت شریف و بازماندگان، بویژه اخوی بزرگوار و نیز به همسر مكرّم و آقازادگان ارجمند و دیگر بازماندگان این بیت شریف تقدیم داشته، علوّ درجات را آن فقید سعید را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.