نقشه مناطق درگیری در اطراف دمشق

رادیو شام اف ام نقشه ای را از مناطق درگیری در دمشق و اطراف آن منتشر کرد.

اشک تمساح آمریکا برای سوریه

یک تحلیلگر سیاسی، ابراز تاسف امریکا از کشته شدن مردم در سوریه را «اشک تمساح» توصیف کرده است. وی می‌گوید، امریکا درحالی درباره خونریزی‌ها در سوریه خود را متاثر نشان می‌دهد که هم زمان از تمامی گروه‌های شورشی در خاک سوریه حمایت می‌کند.

آخرین اخبار از سوریه

معاون دبیرکل اتحادیه عرب اعلام کرد که این اتحادیه امروز (یکشنبه) به منظور بررسی پرونده آوارگان سوری در کشورهای همجوار، نشست فوق‌العاده‌ای را در سطح وزیران خارجه برگزار می‌کند.

جدید‌ترین وضعیت ۱۴ استان سوریه

براورد دقیق میدانی از تحرک افراد مسلح در ۱۴ استان سوریه از این واقعیت حکایت دارد که برخلاف تبلیغات رسانه‌های غربی، هیچ منطقه‌ای تحت کنترل صد درصد تروریست‌ها قرار ندارد و درگیری‌ها در ریف دمشق و حلب متمرکز است.

هيچ؛ حاصل نشست استانبول

بررسی دستاوردهای نشست دشمنان سوریه در استانبول نشان می دهد، هرچند این نشست نیز همچون نشست تونس کاملا بی نتیجه به پایان رسیده اما ظاهرا شرایط مخالفان دمشق بدتر از گذشته شده است، اختلاف ها مشخص تر و شکاف میان منافع کشورهای خارجی ائتلاف ضد سوری بیشتر شده است، به گونه ای که دست یابی به یک توافق حداقلی هم امکان پذیر نمی باشد.

حمايت میلیونی مردم سوریه از بشار اسد + عکس

ميليون‌ها سوري در شهرهاي متعدد سوريه با راهپيمايي و تجمع در ميادين و محورهاي اصلي، از بشار اسد و اصلاحات وي حمايت كردند.

درگیری در سوریه 120 کشته برجای گذاشت

تلويزيون رسمي سوريه اعلام کرد در حمله گروهي از افراد مسلح به نيروهاي امنيتي و پليس در منطقه پل الشغور در استان ادلب واقع در غرب سوريه ، دستکم 120 تن از جمله 37 نيروي امنيتي و پليس کشته شدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.