تکذیب ادعای سقوط موشک در ایران

سخنگوی وزارت خارجه روسیه ضمن رد ادعای آمریکایی ها در مورد سقوط موشک های کروز در خاک ایران گفت: بر خلاف این ادعا، موشک ‌ها به هدف های مورد نظر اصابت کرده است و می توانیم محل دقیق اصابت را نشان دهیم.

تداوم گرد‌ و‌ غبار جنوب کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم گرد و غبار و کاهش دید افقی در جنوب و بارش باران در شمال و غرب کشور خبر داد.

کاهش محسوس دما در کشور

بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی امروز برای نیمه غربی و امروز و فردا برای نیمه شرقی کشور شاهد کاهش محسوس دما خواهیم بود.

الحاق ناوشکن دماوند به نیروی دریایی ارتش

الحاق ناوشکن جمهوری اسلامی ایران دماوند به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دریای خزر آرزوی دیرینه‌ای بود که امروز تحقق پیدا کرد.

دمای 17 استان زیر صفر می‌رود

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن تشریح آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت هوای کشور در سه روز آینده از بارش باران در بخش‌هایی از غرب کشور ، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز و به تدریج در شمال شرق کشور خبر داد.

پایتخت بارانی می شود

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از ورود یک سامانه بارشی از غرب کشور طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد .

وزش شدید باد و بروز گرد و غبار در پایتخت

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه دمای هوای تهران طی روز آینده حدود 5درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد، گفت: در ساعت‌های بعدازظهر امروز شاهد افزایش سرعت وزش باد و بروز پدیده گرد و غبار در شهرهای جنوبی پایتخت خواهیم بود.

پیشگیری از حضور آمریکایی‌ها در خزر

یک نشریه روس با پرداختن به متن بیانیه نهایی نشست سران کشورهای حاشیه دریای خزر، پیشگیری از حضور نظامی آمریکا را روشن‌ترین پیام این بیانیه دانست.

روسیه و قزاقستان به دنبال اکتشاف نفت

روسای جمهور روسیه و قزاقستان از طرح مشترک اکتشاف نفت در آتیرائو قزاقستان رونمایی کردند.

آبخوان داری راه حل خروج از بحران آب

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست، اصلاح الگوی مصرف و آبخوان داری را راهکار اورژانسی خروج از بحران آب در کشور عنوان کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.