متهم فراری را شناسایی کنید+عکس

پلیس از شهروندان درخواست کرد هر نوع خبر در خصوص هویت، محل زندگی یا تردد فردی را که کیف حاوی چند عدد عابر بانک حاوی رمز، مدارک شناسایی و دو میلیون تومان وجه نقد را از درون خودرو به سرقت برده بود را اطلاع دهند.

دزدپسندترین ماشین وطنی کدام است؟

دبیر قرارگاه مشترک مبارزه با سرقت استان سمنان گفت: در میان سرقت‌های خودرو، خودروی پراید مدل های ۸۵ به پایین به دلیل پایین بودن ضریب امنیتی، بیشترین آمار سرقت را به خود اختصاص داده است.

توبه واقعی یک دزد بعد از ۱۲ سال+عکس

این دزد حدود دوازده سال پیش در ایالت تنسی ایالات متحده به زور اسلحه اقدام به دزدی مواد غذایی به ارزش ۳۰۰ دلار کرده بود.

جای پلیس با دزد عوض شد+عکس

یک شهروند بحرینی بعد ازآن که یکی از نیروهای پلیس سحرگاه دوبار از دیوار منزلش بالا رفته و وارد خانه اش شدند، دیوار خانه خود را بالاتر برد.

مواظب کلاه‌برداری عابر بانک‌ها باشید

مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی با تاکید بر ضرورت نصب حفاظ امنیتی کارت «آنتی‌اسکیمر» در خودپردازها به مردم هشدار داد: مشتریان به هنگام استفاده از خودپردازها اگر شئ و یا قطعه مشکوکی را در قسمت کارت‌خوان مشاهده کردند نباید از آن استفاده کنند.

دزد با «شرف» اموال خیریه را پس داد

سارق محترم وقتی کیف را باز میکنه و چک خیریه را می بینه وجدانش درد میگیره و به دوست ما که صاحب کیف بوده زنگ میزنه و میگه: من بخدا گرفتارم و مجبور شدم و ..بخدا نمیخوام پول خیریه را بدزدم. دوست ما بهش میگه : اقا این پول برای یک بیمار سرطانیه…

در تاریکی پاهایش را روی ریل جا گذاشت

اگر سارقی در کار نبود، اگر همه به حق خود قانع بودند، اگر افراد در زندگی دیگران دست درازی نمی‌کردند، شاید این مامور جوان و وظیفه‌شناس اکنون صحیح و سالم در کنار خانواده‌اش بود…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.