یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

کارنامه سه قوه در مبارزه با زمین خواری

شنیدن خبر رفع تصرف از 730 میلیون مترمربع از اراضی ملی به ارزش 63 هزار میلیارد ریال توسط دستگاه قضا تا پایان سال 92 و آماری از این دست هر شنونده ای را نگران می کند. به راستی مگر چقدر زمین خواری انجام می شود که تازه این مقدار از آن رفع تصرف شده است؟! وظیفه قوای سه گانه در این مورد چیست؟

امتناع «مهدی هاشمی» از دریافت حکم

تمام سعی و تلاش‌ها برای عقب افتادن صدور حکم مهدی هاشمی از سوی اهرم‌های فشار رسانه‌ای و غیررسانه‌ای جواب نداده و این حکم بالاخره صادر شد اما چرا آقازاده جنجالی برای دریافت حکم به دادگاه نمی‌رود.

تلاش دادگستری‌اصفهان در مبارزه با زمین‌خواری

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با بیان اهتمام جدی دستگاه قضایی استان در مبارزه با زمین‌خواران گفت: مبارزه با زمین‌خواران و تصرف‌کنندگان املاک دولتی در سرلوحه کارهای دادگستری استان اصفهان است.

دولت مدارک فسادهای ادعایی را ارائه دهد

نماینده مردم مشهد در مجلس با اشاره به اظهارنظر برخی مقامات دولتی مبنی بر بروز تخلفات و فسادهای مختلف مالی گفت: مسئولان دولتی درباره ادعاهای اخیر خود مدارک لازم را به دستگاه قضایی و مراجع ذی‌صلاح اعلام کنند.

کمک ۵ میلیارد تومانی بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی بنفش

نماینده مردم تهران در اینستاگرامش نوشت «اگر حکم رحیمی آن بود که صادر شد، حکم دریافت کمک ۵ میلیاردی از بابک زنجانی چقدر است؟»

پلمب در انتظار صنایع آلاینده

مدیر کل محیط زیست استان تهران با اشاره به آغاز طرح پایش شبانه صنایع استان تهران و ارائه 20 اخطاریه به صنایع گفت: با همکاری دستگاه قضایی صنایع متخلف در شب هنگام احساس آرامش و امنیت در راستای انتشار آلاینده‌ها نخواهند داشت.

تامین کل بودجه جاری از مالیات در سال ۹۷

معاون سازمان مالیاتی با تاکید بر اینکه کل هزینه جاری دولت در سال ۹۷ از محل مالیات تامین می‌شود، گفت:‌ مسئول هر نهاد و دستگاهی که پایگاه‌های اطلاعاتی فعالان اقتصادی را در اختیار سازمان قرار ندهد مجرم است و به دستگاه قضایی معرفی می‌شود.

دستگیری 3سرکرده داعش در مرز ایران

وزیر اطلاعات گفت: سه نفر از سرکردگان داعش در مرز ایران با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شدند.

ضرورت نظارت مدیریتی در همه جوانب

رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به اینکه کاهش جمعیت کیفری سیاست مهم دستگاه قضایی است، گفت: یکی از عوامل موثر در ساماندهی جمعیت کیفری و کاهش آن، به طور قطع پذیرش تأمین مناسب صادره از سوی قضات است.

ختم‌دادگاه«م.ه»به معنای پایان‌رسیدگی نیست

معاون اول دستگاه قضا با بیان اینکه ختم جلسه دادگاه «م.ه» به معنای ختم رسیدگی نیست، گفت: ختم جلسه دادگاه با ختم رسیدگی متفاوت است، بنابراین نمی‌توان گفت که پس از اتمام دادگاه بلافاصله رأی صادر می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.