برپاخیز، از جا کَن، بنای کاخ دشمن!

بازنشر نسخه جدید نماهنگ انقلابی برپاخیز که از روی ملودی نسخه قدیمی آن اقتباس و ساخته شده است

نماهنگ/ نقشه دشمن لو رفته است

نسخه کیفیت بالا:
aparat.com/v/ocajA

ابزارهای آمریکا برای ۴۰سال دشمنی

بریده شدن دست دشمن از منافع ایران به عنوان کشوری که از جهت ژئوپلیتیک و ژئواستراتژیک در موقعیت مثال زدنی قرار گرفته و حدود ۱۴ درصد از منابع طبیعی دنیا را در اختیار دارد، خود عاملی برای اتخاذ تاکتیک های متعدد برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی و تلاش برای اخذ امتیاز و بهره مندی ازین مواهب است

طرح آمریکا برای شکست نیروی دریایی‌ ایران

یک نشریه آمریکایی در گزارشی به برنامه جدید نیروی دریایی آمریکا برای مقابله با نیروی دریایی ایران با کمک سلاح‌های لیزری و موشک‌های کم هزینه اشاره کرد.

دشمن خواب‌های زیادی برای ما دیده است

صفارهرندی اظهار داشت: توافق امضا شود یا نشود دشمن خواب‌های زیادی برای ما دیده است

قواعد کار ولائی

اعضای تشکیلات ولائی باید به هم پیوسته باشند. پیوستگی اعضاء ضرورتی است که در دل خود، ضرورت دیگر را به همراه دارد و آن «گسستگی اعضای تشکیلات» از دشمن است.

نسبت به رفتار آمریکایی ها خوش بین نیستیم

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در جامعه اسلامی باید نسبت به یکدیگر خوش بین بود گفت:در مقابله با دشمن اصل را باید بر بدبینی گذاشت و لذا نمی توان به رفتار آمریکایی ها خوش بین بود.

ملت ایران باید مراقب حرکات دشمن باشند

رهبر معظم انقلاب در پی حوادث ۱۸ تیر سال ۱۳۷۸ در پیامی تاکید کردند: ملت بزرگ ایران مخصوصاً جوانان عزیز باید در کمال هوشیاری مراقب حرکات دشمن باشند.

مبانی اسلام توسط دشمن در محیط های نخبه پرور زیر سوال برده می شود

امام جمعه مشهد گفت: دشمنان مبانی اسلام را در محیط های نخبه پرور جامعه زیرسوال برده اند و لذا نباید اجازه داد آزادی فکر و اندیشه در دانشگاه ها صحنه جولان حرکت های ضد ارزشی شود.

امروز از جنایتکاران به نام حقوق‌بشر دفاع می‌شود

همه آنهایی که مخالف دستیابی ایران به انرژی هسته ای هستند ، باید بدانند که در برابر آنان دانشمندان هسته‌ای ما هستند که انرژی هسته ای را حق ما می دانند و حاضرند در این راه شهید شوند و به این ترتیب است که تمدنی شکل می‌گیرد که در سیاست، مردم‌سالاری و دیگر مسائل حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.