هتاکان مراقب طوفان غیرت جهان‌اسلام باشند

سازمان دارالقرآن‌الکریم در بیانیه‌ای ضمن تأکید بر رعایت حفظ حرمت ادیان ابراهیمی، اقدام وقیحانه توهین به پیامبر اعظم(ص) را محکوم کرده و آورده است: «هتاکان مراقب باشند تا طوفان غیرت جهان اسلام دامن‌گیرشان نشود».

علمای اسلام چهره واقعی اسلام را نشان دهند

نماینده مرجعیت نجف گفت: امروز کسانی به اسم اسلام علیه اسلام قد علم کرده‌اند و منافق هستند، منافقین می‌خواهند از خلاءها استفاده کنند و به منافع خود برسند. آنها خود را مدافع اسلام می‌دانند در حالی که ابزار کفار هستند و به دنبال اختلاف و تفرقه‌افکنی‌اند.

وحدت شیعه و سنی در یک‌هفته خلاصه نشود

مدیر حوزه علمیه مظهرالتوحید اهل سنت تایباد گفت: وحدت ما نباید در یک روز یا یک هفته خلاصه شود. نباید به گونه‌ای باشیم که در این هفته حرف از وحدت بزنیم و بعد در طول سال یکدیگر را تخریب و به مقدسات یکدیگر توهین کنیم.

اهداف کنفرانس وحدت مبارک است

آیت الله بشیر نجفی مرجع دینی عراق گفت: کنفرانس وحدت اسلامی اهداف مبارکی دارد و آن عزت و اقتدار مسلمین است.

تشیع‌انگلیسی امتداد صهیونیسم سرمایه‌داری است

فتنه 88 دقیقا پیغامی که از طرف فتنه گرها( آدمهایش مشخص اند) سند داریم نه این که فکر کنید تجزیه و تحلیل است. پیغامی که برای استکبار می دادند این بود که اگر می خواهید این حرکت به نتیجه برسد و این نظام کارش تمام شود تحریم ها را سنگین کنید. پیغام دادند. دقیقا اولین قطعنامه سازمان ملل در رابطه با بحث تحریم ها چه تاریخی بسته شد؟ دقیقا بعد از فتنه است.

انتشار جنایات تکفیری‌ها در 40تارنمای اینترنتی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تکفیری‌ها با داشتن 40 تارنما به انتشار جنایات خود می‌پردازند، از جوانان متعهد خواست با فعالیت هوشمندانه در فضای مجازی، توطئه دشمنان اسلام و انقلاب را دفع کنند.

اسلام هراسی در غرب هویت رسمی دارد

بیداری اسلامی در بحرین باوجود طولانی شدن مبارزات هنوز زنده است و در عربستان شعله‌های زیر خاکستر بیداری در حال سر برآوردن است. اعتقاد ندارم در مصر و تونس بیداری اسلامی شکست‌خورده است