پوسترهای دشمن‌شناسی +تصویر

«نهضت مردمی پوستر انقلاب» پوسترهای دشمن‌شناسی برای دانش‌آموزان را منتشر کرد.

مجموعه پوستر‌های دشمن‌شناسی منتشر شد

نهضت مردمی پوستر انقلاب با همکاری سازمان بسیج دانش آموزی مجموعه پوستری با عنوان دشمن شناسی(دانش آموزی) را به مناسبت روز دانش آموز بر روی سایت نهضت بارگذاری کرد.

مولفه های مدیریت جهادی در عرصه فرهنگ

یکی از نکات برجسته در فرهنگ اسلامی، که مصداقهای بارزش، بیشتر در تاریخ صدر اسلام و کمتر در طول زمان دیده می‌شود، فرهنگ رزمندگی و جهاد است. جهاد هم فقط به معنای حضور در میدان جنگ نیست؛ زیرا هر گونه تلاش در مقابله با دشمن، می‌تواند جهاد تلقّی شود. البته بعضی ممکن است کاری انجام دهند و زحمت هم بکشند و از آن، تعبیر به جهاد کنند. اما این تعبیر، درست نیست. چون یک شرط جهاد، این است که در مقابله با دشمن باشد

جدایی دین از سیاست را یهودیان تبلیغ ممی‌کند

در این فیلم‌ها نشان داده می‌شود که شیطان پیروز می‌شود و در واقع در جنگ غرب و شرق پیروز نهایی غرب و آمریکاست و آنها هستند که صلح را در جهان برقرار می‌کنند. در واقع یهودیت و صهیونیسم از ابتدای شکل‌گیری در مقابل تمام ادیان ایستاده‌اند و یافته‌های تاریخی این را به وضوح نشان می‌دهد.

آمریکا صد سال قبل طبق یک تهاجم فرهنگی اشغال شده است

مدیرعامل سابق بنیاد سینمایی فارابی گفت: از ۱۹۱۸ که هالیوود شروع به فعالیت کرد زبان فیلم های آمریکایی و ارزش های جامعه آمریکا عوض شد در واقع آمریکا صد سال پیش طبق یک تهاجم فرهنگی مدیریت شده اشغال شده است.

حضور اساتید برجسته در همایش «دین زاو»

تا کنون حضور سخنرانان سر‌شناسی مانند حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه، دکتر مجید شاه حسینی، دکتر بیات، دکتر سید افقهی، مهندس بخشی‌زاده، استاد محمد تقی زاهدی، استاد احمد قدیری ابیانه و جناب آقای اسماعیل حاجی حیدری قطعی شده است.

ثبت‌نام همایش دشمن شناسی «دین زاو»

فرهنگسرای خاوران دومین دوره همایش دشمن‌شناسی «دین زاو» را از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۲ آذرماه با محوریت موضوعاتی نظیر رصد و بررسی فعالیت­ رسانه­‌های بیگانه، نحله­‌های انحرافی فعال درایران، قدرت والیگارشی زرسالاران یهود، و… برگزار می‌کند.

برگزاری همایش دشمن شناسی «دین زاو»

دومین همایش تخصصی دشمن‌شناسی با عنوان «دین زاو» در فرهنگ‌سرای خاوران برگزار می‌شود.

دشمن اصلی ما «آمریکا» و «انگلیس» است

خطیب موقت نماز جمعه امروز تهران با تأکید بر اینکه دشمن اصلی ما «آمریکا» و «انگلیس» است، گفت: دشمن‌شناسی امر بسیار مهمی است، غفلت از دشمن خطرناک است چون دشمن غیر از مکر و حیله کاری ندارد.

کلیپ: دشمن را از دور باید دید

متن قسمتی از فیلم: «دشمن ما وحشی‌تر شده، هزار برابر، قبلاً دشمن اینقدر نابودیِ خودش را و اینقدر قدرت ما را نمی‌دید. خام نشوید، بعضی‌ها احمقانه حرف نزنند در عرصۀ سیاست. فکر می‌کنند مردم نمی‌فهمند. بابا! مردم بدانند، ما زندگیِ برّه‌وار نمی‌خواهیم. مردم خبر داشته باشند این تروریست‌هایی که آنجا دارند جنایت می‌کنند، آنجا مقابل اینها مقاومت نکنند، نوبت بعدی مال کشور ماست، می‌فهمید این حرف‌ها را؟ نه آقا! نگویید، مردم نگران می‌شوند….»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.