پناهیان: کمک به مردم سومالی از جنس یاری به مردم فلسطین است

حجت الاسلام پناهیان با تاکید بر لزوم حمایت از مظلومان اظهار داشت: اگر مردم مظلوم فلسطین با گلوله های مستقیم رژیم صهیونیستی به این رنج گرفتار شده اند، مردم کشور سومالی نیز با گلوله های غیر مستقیم استکبار و استعمار به رنج فقر و قحطی دچار گشته اند.

پیام مادر چهار شهید به زنان مسلمان بحرین در دیدار رهبری

نام من حلیمه است. از خانواده‌ی من همسرم سید حمزه و چهار فرزندم سید كاظم، سید داوود، سید كریم و سید قاسم سجادیان به شهادت رسیده‌اند… شنیده‌ام در بحرین، كه دلهای شما لبریز از عشق علی و فاطمه است، دشمن اسلحه‌اش را به قلب شما نشانه رفته است، اما بدانید راه شما راه خدا و راه خدا راه پیروزی است و ما با دعایمان شما را حمایت میكنیم.

واکنش مسئولان به رفتار زشت نیروی انتظامی در ورزشگاه آزادی

حجت الاسلام محمد تقی رهبر عضو کمیسیون قضایی مجلس، حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر نسبت به رفتار زشت نیروی انتظامی با دانشجویان و جوانان حاضر در ورزشگاه آزادی در بازی دیروز واکنش نشان دادند.

نامگذاری خیابانی به نام راشل کوری در تهران منتفی شد!

رئیس کمیسیون نامگذاری شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعلل در تأیید محل تعیین شده برای نامگذاری خیابانی به نام راشل کوری توسط وزارت امور خارجه به معنای منتفی شدن طرح است.

شعارهای فوتبالی حمایت از بحرین؛ خلیفه كم آورده / از سعودی آورده

بانزدیک شده به زمان برگزاری بازی حساس دو تیم پیروزی ایران و الاتحاد عربستان، فراخوان جمعی از جوانان انقلابی و فعالان فضای مجازی برای حضور در ورزشگاه آزادی و حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع بحرین با استقبال بیشتری همراه شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.