امروز، تجمع مقابل دفتر حافظ منافع مصر

این ستاد در نخستین اقدام خود برای اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت تجاوز ظالمانه رژیم صهیونیستی در روزهای گذشته به غزه و نیز همراهی دولت مصر با رژیم اشغالگر قدس در بستن مرز رفح و جلوگیری از امدادرسانی به مردم جنگ زده غزه، تجمع اعتراضی را در مقابل دفتر حافظ منافع این کشور در تهران برگزار خواهد کرد.

دانشجویان به حافظ منافع مصر گل اهدا کردند

این رفتار تندروی بوده است که صورت گرفته و وزارت امورخارجه مصر با صدور بیانیه‌ای رسما آن رفتار را محکوم کرد، بنده خود در تماس تلفنی با کاردار ایران در مصر عنوان کردم که تندروی‌ها در مصر جایی ندارد.

مراسم اهدای گل به حافظ منافع مصر در تهران

شکل های دانشجویی ـ مردمی کشور روز سه شنبه ۲۰ فروردین بعد از نماز ظهر و عصر، با تجمعی نمادین در مقابل دفتر حافظ منافع مصر در ایران، با اهدا گل به حافظ منافع مصر در ایران، بار دیگر همبستگی خود را با انقلاب عدالتخواهانه و ضد ظلم مردم کشور مصر اعلام خواهند کرد.

گزارش تجمع مقابل دفتر حافظ منافع مصر

پیش از انقلاب اسلامی ایران شاه مخلوع سعی داشت با سخنانی همچون ایجاد اصلاحات از گسترش راهپیمایی‌ها اعتراضی جلوگیری کند و این همان کاری است که مبارک روز گذشته سعی داشت انجام دهد تا خروش ملت مصر را خاتمه دهد اما موفق نشد.

امروز؛ تجمع دانشجویان در مقابل دفتر حافظ منافع مصر

دانشجویان تهرانی در اعتراض به خشونت پلیس و دولت مصر نسبت به معترضان، امروز در مقابل دفتر حافظ منافع مصر در تهران تجمع می‌کنند.

صوت: تماس تلفنی با غزه / پیام عربی دانشجویان به مسلمانان جهان

دیشب تجمعی خود جوش دانشجویان در اعتراض به کارشکنی‌های دولت مصر در مسیر حرکت کشتی کاروان آسیایی به سمت غزه، مقابل دفتر حافظ منافع مصر با جمعیت زیاد برگزار گردید. فایل‌های صوتی آن را دانلود فرمایید

اعتراض شبانه دانشجویان به دولت مصر / تماس تلفنی با غزه + تصاویر

ظلم‌هایی که بعد از جنگ 22 روزه به مردم غزه رفته است، همدستی مصر در جنایات اسرائیل، همدستی دولت‌های عربی با اسرائیل، انتقاد شدید به سکوت رسانه‌ها، انتقاد از وجود جریانی در دولت برای برقراری رابطه با مصر و تحرکات رئیس دفتر رئیس جمهور، انتقاد از رئیس مجلس شورای اسلامی برای دیدار ودست دادن با حسنی مبارک و … از جمله نکاتی بود که دانشجویان به آن اشاره کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.