تقدیر رهبر معظم انقلاب از تیم ملی فوتسال بانوان و بانوی جودوکار

بدین وسیله تشکر معظم له از این عزیزان ابلاغ می‌شود و موفقیت روزافزون آنان را از خداوند متعال خواستاریم.

دفتر رهبر انقلاب وضعیت زنان شیمیایی چایخانه را پیگیری می‌کند

یاسر عرب گفت: مدتی است که دفتر رهبری به شدت به دنبال پیدا کردن خانم‌هایی است که شیمیایی شدند و ماجرای حل شدن وضعیت درمانی آنها توسط دفتر رهبری در حال پیگیری است.

واکنش دفتر رهبر انقلاب به سخنان عضو هئیت رئیسه مجلس

به رغم تذكراتی كه تاكنون در جهت ابراز و نشر مطالب منتسب به رهبر معظّم انقلاب اسلامی و دفتر معظمٌ له داده شده، مجدداً با اظهاراتی غير واقعی و بی اساس در تريبونهای عمومی خصوصاً در زمينه‌ی مباحث مهم و حساس مربوط به قانون اساسی مواجه شديم كه مايه تأسف بود.

اطلاعیه دفتر رهبری در خصوص برخی مطالب منتشر شده اخیر

مؤكداً از تمامی رسانه‌ها انتظار می‌رود پیش از انتشار هرگونه مصاحبه، نقل قول شفاهی یا مكتوب، و خاطره‌ی مرتبط با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، صحت و اعتبار آن را از طریق مراجع مسئول احراز نمایند.

اطلاعیه: اخبار مربوط به رهبری فقط از مجاری رسمی انتشار می‌یابد

دفتر رهبر انقلاب برای بار دوم در سال جدید نسبت به نحوه پوشش اخبار و سخنان مربوط به رهبر انقلاب به رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها، مطبوعات و … تذکر جدی داد.

رویه جدید «ایرنا» در پوشش اخبار سخنان رهبری

تریبون مستضعفین – دفتر رهبر انقلاب در تاریخ سوم اردیبهشت ۱۳۹۰ در اطلاعیه‌ای اعلام داشت تنها مرجع موثق انتشار اخبار رهبر انقلاب اسلامی روابط عمومی دفتر ایشان می‌باشد. این اطلاعیه در رابطه با خبری بود که خبرگزاری ایرنا از سخنرانی رهبر انقلاب در جمع مردم استان فارس منتشر ساخته بود. روابط عمومی دفتر مقام معظم […]

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.