پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

تلاش مشترک FATF با عناصر داخلی دلار را نجومی کرد

رییس FATF: رسیدن قیمت #دلار به ۱۴ هزار تومان نتیجه تلاش‌های ما بود

قدیری ابیانه مطرح کرد:مجموع بدهی‌های آمریکا معادل ۱۴۰۰ سال درآمد نفت ایران است

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: مجموع بدهی‌های آمریکا شامل دولت، مردم و شرکت ها به بیش از ۷۰ هزار میلیارد دلار رسیده است، یعنی معادل ۱۴۰۰ سال درآمد نفت ایران.

فراز و فرود «حباب» دلار

کلید اصلی حل مشکل ارز در دست دولت است و لازم است دولت به نظرات کارشناسان مختلف توجه کرده و با به کارگیری آنها در برنامه‌ریزی کلان اقتصادی خود، انگیزه خود را برای رفع گره اقتصادی پیش رو، نشان دهد. البته با اعلام نرخ مبنای ۵۵۰۰ تومانی دلار در بودجه سال ۹۸ که افزایش حدود ۲۰۰۰ تومانی نسبت به بودجه سال پیش دارد به نظر می‌رسد دولت تا حدودی این افزایش قیمت را پذیرفته و به رسمیت شناخته است و «حباب قیمت دلار» چندان هم حباب نیست!

موزیک ویدئو/ این رسم انصاف نیست!

دلار اومد پایین، قیمتا هنوز بالاست.
بفرست واسه کاسبا

پیشگویی های برجامی که درست از آب در آمد و روسیاهی برای ذغال…

جهانگیری مهر۹۶: منتقدان برجام می‌گفتند ترامپ بیاید، برجام را آتش خواهد زد، تحریم‌ها برخواهد گشت، پس کو؟! می‌گفتند دلار نجومی خواهد شد. چرا اتفاق نیفتاد؟

نجات ایران از دام دلار با پیمان پولی

اگر ایران تنها با ۴کشور چین، هند،‌ ترکیه و کره پیمان پولی دوجانبه منعقد کند، برای ۶۰درصد واردات خود نه تنها از دلار بلکه از شبکه مالی آمریکا نیز بی نیاز و در برابر تحریم مصون خواهد شد

حرف‌های مردم درباره دلار

همه می‌خواهیم ارزش پولمان زیاد باشد

عده‌ای دنبال سودجویی هستند. آقای روحانی دقیقا کجاست؟

اینجا نظر بدهید
khabarfoori.com/detail/621556

پرده‌برداری از رانت‌خواران ارزهای ارزان

محمود بهمنی رئيس كل سابق بانك مركزی در همان زمان که رانت‌های ارزهای مرجع و مبادله ای مورد انتقاد بود، گفته بود: برخي از وارد‌كنندگان كالا‌ها را با ارز دولتي وارد مي‌كنند، ولي آن را با نرخ ارز آزاد به مردم عرضه مي‌كنند كه بايد نظارت‌هاي لازم در اين مورد صورت گيرد.

فرجام پرونده رشوه‌خواری مهدی هاشمی

آیا از میلیون‌ها دلار رشوه‌ای که هاشمی از غول‌های نفتی بابت زدن چوب حراج به منابع طبیعی ایران دریافت کرد، سهمی به افراد دیگری نیز رسید تا زیر بار این قراردادهای ترکمنچای‌گونه بروند؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.