یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

کلیپ/ رهبر انقلاب: ما هی تاکید می‌کنیم تولید داخلی ؛ فلان دلال وارداتچی چون بر خلاف منافع‌اش است کارشکنی میکند

من بارها این موضوعات رو با جزئیات به مسئولین گفته‌ام
رسیدگی به معیشت مردم فقط این نیست که بین مردم پول پخش کنیم،توجه به بخش های مضر و خطرناک و جلوگیری از آنها جزء مسایل مهم است

پشت پرده کاهش نرخ سود بانکی

شنیده شده که مافیای صنعتی در پشت پرده کاهش نرخ سود بانکی قرار دارند تا بتوانند وام‌های کم‌بهره دریافت کنند و اغلب دیده شده که این پول به بخش تولید نمی‌رود، بلکه وارد بخش دلالی می‌شود.

مشکل کمبود برنج است یا باز دلالی؟

نماینده شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر طی ۲ روز آینده نابسامانی بازار برنج در استان اصفهان آرام نشود فردا این موضوع از وزیر بازرگانی سوال خواهد شد.

فروش اجباری سیب‌زمینی به دلالان

مصوب شدن قیمت ۱۴۷ تومانی برای خرید تضمینی هر کیلو سیب‌زمینی از سوی دولت در سال جاری، کشاورزان را ناچار می‌کند یا از برداشت صرف‌نظر کنند یا محصول خود را اندکی بیشتر از این قیمت به دلالان بفروشند.

جولان دلالان میلیونر سگ فروش در پاییتخت

قیمت پایه سگ‌های خارجی از ۳ میلیون شروع می‌شود. سگ‌های دندان ریشه زده وارداتی با قیمت های گزاف در بازار سگ‌فروشان میلیونر در حاشیه شهر خرید و فروش می‌شود.برخی از همین سگ‌های گران قیمت که به قول دلالان واکسن زده‌اند، ناقل بیماری های خطرناکی هستند.

چقدر بُن داری؟ ده درصد کم می‌کنم، می‌خرم

بسیاری از دانشجویان، استادان هر ساله هزینه زیادی را صرف خرید کتاب می کنند، در حالیکه عده ای سودجو با خرید و فروش بن ها و کارت های خرید الکترونیک کتاب پول کلانی را به جیب می زنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.