هدیه‌ای برای تمام مردم دنیا

176 سال از روزی که دولت فرانسه، عکاسی را به‌عنوان هدیه‌ای رایگان برای تمام مردم دنیا اعلام کرد، می‌گذرد. از آن روز به بعد لحظه‌هایی از غم، شادی، اندوه، حسرت و زیبایی زندگی آدم‌ها در قاب‌های کوچک ماندند و به خاطره تبدیل شدند.

خستگی و سردرد علائم چشمان دوربین

افراد برای تصحیح دوربینی چشم خود اغلب از عدسی‌ها و لنزهای تماسی کمک می‌گیرند.

اپل در اندیشه طراحی دوربین‌های پوشیدنی

شرکت اپل اختراعی را در زمینه عرضه دوربین‌های پوشیدنی به ثبت رسانده که دوربین‌های مشابه و از جمله تولیدات شرکت GoPro را به چالش خواهد کشید.

هفت ویژگی ‌نسل جدید موبایل‌ها

در کنگره سال جاری موبایل که در بارسلونای اسپانیا برگزار شد، به چند نکته قابل توجه در مورد بازار گوشی تلفن همراه و همچنین گوشی‌هایی که به تازگی معرفی شده‌اند، پی می‌بریم.

لنزور، شبکه اشتراک عکس ایرانی منتشر شد

در این نرم‌افزار کاربران می‌توانند با انتشار عکس‌های خود، عکس‌های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر کاربران را مشاهده کنند، آن‌ها را بپسندند و یا برای آن‌ها نظر درج کنند.

دوربین‌ها مصیبت و عزا نمی‌شناسند+عکس

این جماعت موبایل به دست، همان گروهی هستند که هنگامه وقوع یک تصادف رانندگی، به جای ‌کمک به آسیب دیدگان، تنها در مقام بیننده حاضر شده و ‌فیلمبرداری می‌کنند و یا در هنگام اعدام که انجام آن در ملأ عام با هدف عبرت بخشی است، تخمه می‌شکنند و از این صحنه‌ها فیلمبرداری می‌کنند و در واقع ‌موقعیت برایشان چندان تفاوتی نمی‌کند

خطر پاپاراتزی‌ها در سیاست ایرانی

باشگاه خبرنگاران جوان در اقدامی تاسف‌برانگیز و غیراخلاقی تصاویر منتسب به دختر یکی از سران فتنه را منتشر کرد که در میان جمعی دوستانه بوده است. و با اشاره به رفتار ناشایست او نوشته است: «تعجب ندارد؛ اين خانم، دختر آقا و خانم متوهم است به گزارش باشگاه خبرنگاران، اين عكسهاي نرگس است، دختري كه پدر و مادرش به دليل اظهار نظرهاي توهم آميز شان به آقا و خانم متوهم مشهورند.»

حواشی نماز جمعه تهران به امامت رهبر انقلاب به قلم شما و از دریچه دوربین شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری اقدام به دعوت از نماز گزاران برای ثبت حواشی نماز جمعه تهران نموده است