گفتگو پیرامون FATF ممنوع

دولت امنیتی ها؛ گفتگو پیرامون FATF را ممنوع کرد 🔹نادر طالب‌زاده:چند ماه پیش قصد ساخت برنامه‌ای درباره FATF را داشتم که مدیر شبکه اعلام کرد که فعالیت در این زمینه در صدا و سیما ممنوع است. 🔹درباره چرایی این موضوع پیگیری کردم و متوجه شدم در جلسه هیئت دولت، رئیس دولت گفته که درباره FATF […]

دولت شلیسته اداره مملکت نیست

حسین صمصامی، اقتصاددان در شبکه افق: این دولت، شایسته اداره مملکت نیست!
هر روز مدیریت این دولت بر کشور،خسارت است

الان وقت عوض شدن همه مسئولان اقتصادی دولت است

جهانگیری اردیبهشت ۹۶: سال ۹۱ که قیمت دلار آسانسوری بالا میرفت، نامه به مقام معظم رهبری نوشتم، گفتم من که از بیرون دارم به کشور نگاه میکنم و هیچ مسوولیتی ندارم، الان وقت عوض شدن همه مسئولان اقتصادی دولت است

کلیپ/ حکایت مدیرانی که نرفته برگشتند!

تمام اعضای تیم اقتصادی دولت که از مقام خود کناره‌گیری کرده و یا کنار گذاشته شده‌اند، با عناوین تازه به دولت برگشتند!
اینجا نظربدهید
khabarfoori.com/detail/700983

بیش از یک سال از تحریم سپاه توسط بانک‌های دولتی می‌گذرد

اداره کل مبارزه با پولشویی و تطبیق بانک کشاورزی- خرداد ۹۶- طی ابلاغیه‌ای تأمل‌برانگیز اعلام کرده بود که بر طبق لیست تحریمی وزارت خزانه‌داری آمریکا به مشتریان خود خدمات می‌دهد. فارغ از دلایل و مستندات متعدد در رد FATF، ابلاغیه ننگین بانک کشاورزی در اجرای سیاست‌های ضد ایرانی وزارت خزانه‌داری آمریکا- اتاق جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران- برای ردکردن لایحه CFT کافی است.

ناراحتی دولت از حذف یارانه ثروتمندان / یارانه دیگر “مصیبت عظما” و “عذاب الیم” نیست؟

در حالی که طی سال گذشته مسئولان دولت یازدهم پرداخت یارانه نقدی را با عبارات “مصیبت عظما” و عذاب الیم” مورد تفقد قرار داده و بر حذف یارانه ثروتمندان تاکید می کردند، چه شده که یکباره در سال آخر دولت یازدهم مخالف حذف یارانه ثروتمندان شدند؟

مجوز ناگهانی دولت برای ترخیص خودروهای ممنوعه وارداتی

دولت با محوریت وزارت صنعت و سازمان ملی استاندارد، درست در واپسین روزهای سال ۹۴ تصمیم گرفت مجوز ناگهانی برای ترخیص خودروهای ممنوعه وارداتی مانده در گمرک را صادر کند.

دولت با همراهی مجلس دهم وعده “۱۰۰روزه” را عملی کند

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دولتمردان با همراهی مجلس دهم وعده ۱۰۰روزه برای سروسامان دادن به اقتصاد کشور را عملی کنند، گفت: مجلس دهم به‌سمت اقتصاد غیرنفتی گام بردارد.

برخی درصددند آمریکا را منجی ایران معرفی‌کنند

دبیر شورای نگهبان گفت:‌ عده‌‌ای درصدد هستند که آمریکا را منجی ایران معرفی کنند و خط ولایت را در میان مردم کور کنند ولی شورای نگهبان و سپاه خار چشم آنها است.

نگاهی به تیپولوژی نوکارگزاران

جلوه دیگر تیپیکال نوکارگزارانی‌ها در مواضع و گفتار شماری آشکار می‌شود که به صورت پیاپی بر قانونگرایی تاکید دارند اما تنها حاضر به پایبندی به تفاسیر به رأی خود هستند و قانون را به شکل ظرفی برای محافظت از منافع گروهی و تشکیلاتی خود می‌بینند. این عده از امکان نقد و آزادی بیان در بازنمایی ضعف‌ها و کاستی‌های دولت سخن می‌گویند اما در عمل هیچ گونه انتقادی را برنمی‌تابند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.