یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

روحانی کشور را به سمت جنگ می‌برد؟

آمریکا به هیچ وجه توان شروع یک جنگ تمام عیار نظامی علیه ملت ایران را ندارد تا جایی که حتی خود آمریکایی‌ها نیز به این امر معترف‌اند.

سایت آمریکایی هرالد تریبون: جریان اعتدال در ایران به دنبال سازش جهانی است/ فرصت کنونی سازش برای ایران تکرار ناشدنی است

نشریه آمریکایی امریکن هرالد تریبیون می‌نویسد اهمیت ژئواستراتژیک محیط پیرامونی جمهوری اسلامی ایران از منظر امنیت ملی ایجاب می‌نماید که ایران با بسط قدرت و اقتدار خود در کشورهای همسایه و پیرامونی، امنیت ملی خود را در بیرون از مرزهای خود تأمین نماید.

برج ۲۱ طبقه استاندار قم +عکس

در یکی از بهترین و گران ترین خیابان های قم شاهد برافراشته شدن مجتمع تجاری 21 طبقه با عنوان « آسمان » می باشیم که افتخار مالکیت و ساخت آن متعلق به استاندار قم می باشد.

هم‌دلی و هم‌زبانی دولت و ملت چگونه شکل می‌گیرد؟

وحدت بر محور اصول انقلاب که موردقبول همه است شکل می‌گیرد، نه با تسامح در اصول. گفتمان‌سازی اصول اصلی انقلاب مثل استقلال، عدالت، آزادی و پیشرفت زمینه وحدت حقیقی و به رسمیت شناخته شدن اختلاف‌سلیقه‌ها را پدید می‌آورد.

مبارزه با فساد در حال سخت‌تر شدن است

نادران معتقد است علت سخت‌تر شدن مبارزه با فساد این است که آنهایی که در این نظامات به وجود آمدند، امروز به نقاط حساس تصمیم‌گیری در نظام برنامه‌ریزی کشور پیوند خورده‌ و یک «شبکه تار عنکبوتی» فوق‌العاده پیچیده را درست کرده‌اند.

توهین دوباره هادی غفاری به نظام

مراسم روز دانشجو در شیراز با حضور هادی غفاری یکی از فتنه‌گران افراطی سال 88 برگزار گردید که با اظهارات سخیف وی همراه بود.

به آزادی یک دانشگاه

یکی از طرق این است که از همین امسال در هر جا که دستمان رسید و شاید کم‌کم به روستا هم بکشد مراکزی درست کنیم به نام دانشگاه آزاد.

عکس: کرامت انسانی در سرمای زمستانی

توزیع سبد کالا از صبح امروز یکشنبه در فروشگاه های مختلف تهران در حال انجام است.

علی ربیعی: در دولت خانواده سالاری نداریم

دولتی که صدای مردم را نشنود و بلندتر از مردم سخن بگوید پیشرفت نخواهد کرد و به همین خاطر این دولت در همه حال آماده شنیدن انتقادات مردم است و این رویکرد را ارزش آفرین می داند.

ترکان نیمی از مردم ایران را بی‌قانون خواند

این ژست قانونگرایی در حالی است که ترکان ام‌المشاغل کابینه محسوب می‌شود و در ماجرای شرکت نفتی پترو پارس نیز تحت مدیریت وی انواعی از تخلفات حقوقی و قانونی رخ داده بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.