کشور هزینه بی‌اطلاعی دولت از تجارت را می‌دهد/ رفتار منفعلانه در مقابل فعالان اقتصادی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت برنامه‌ای برای رصد فردی که اظهار خلاف واقع انجام داده ندارد و کشور هزینه این بی‌اطلاعی دولت را می‌پردازد.

کلیپ/ فریدون آسرایی هم واسا برجام خوند‼️

ظریف اینو ببینه سکته رو شاخشه

کلیپ/ روحانی به کجا گرا می دهد؟

باز هم حسن روحانی از خزانه خالی می‌گوید؛ این‌بار قرار است کدام برجام به مردم تحمیل بشود؟

تکیه به توان داخلی جزء باورهای دولت نیست

قاضی زاده هاشمی بیان داشت: حرکت کلی دولت در راستای تکیه بر توان داخلی نمی باشد و این مسئله با زور مجلس و یا دستور مقام معظم رهبری درست نمی شود چرا که در باورها درونی دولت نیست و از درون نمی جوشد.

«تدبیر»دولت در ایجاد نارضایتی اقتصادی کلید سازش با «کدخدا»+عکس

به گزارش سراج۲۴، در ادامه این گزارش تعدادی از سخنان رئیس جمهور و افراد مواثر در روی‌کار آمدن دولت تدبیر و امید را در قالب عکس نوشت مشاهده می‌کنید. دولت تدبیر و امید همانگونه که در دولت اول توانسته بود تورم را مهار کند و تنها دولتی باشد بعد از انقلاب اسلامی که نرخ ارز در […]

بازی سازش با تعابیر عوام فریب تعامل!

در شرایطی که دور جدید تحریم ها در سایه بی تدبیری دولتمردان سینه چاک رابطه با غرب علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است، برخی از جریان های سیاسی در ظاهر با ظالمانه قلمداد کردن تحریم ها، اما با رویکردی کاملا هدفمند در راستای اهداف سازشکارانه تصریح می کنند که با مقاومتی چند ماهه و رسیدن به نقطه قوت باید مذاکره با آمریکا را کلید زد!

کلیپ/ روحانی (۱۴آبان۹٧): این‌بار با افتخار، تحریم‌ها را دور می‌زنیم

۳۱فروردین۹۶|روحانی: یک عده می‌گفتند مهم نیست؛ تحریم‌ها را دور می‌زنیم؛ از جیب چه کسی؟ از جیب خودتان بروید، نه از جیب مردم

تحولی در حوزه اشتغال ایجاد نشده است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت درباره اقتصاد مقاومتی کارهای تئوریکی را انجام داده، اما اینکه در حوزه اشتغال، تولید منابع درآمدی جدید مثل منابع طبیعی و معادن و… فعال شود هنوز تحولی در آن دیده نمی‌شود.

زیباکلام: پاسخ به کیهان قانع‌کننده نبود

پاسخ رئیس‌جمهور به سوال کیهان حتی حامیان روحانی و دولت را هم قانع نکرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.