پای «آستان قدس» به آب و برق باز شد

«آستان قدس رضوی سهام‌دار اصلی شرکت‌های بزرگ مدیریتی و پیمانکاری صنایع آب و برق ایران شد». این خبری بود که دیروز یکی از خبرگزاری‎ها منتشر کرد و در آن مدعی شده بود که شرکت مهاب‌قدس براساس مصوبه‎ای از دولت دهم به آستان قدس رضوی واگذار شده است.

کباب پختن هم ثبت شد!

ثبت ملی برخی از موضوعات روزمره زندگی ایرانیان در دولت گذشته به حدی رسیده بود که ثبت بسیاری از آثار ضروری فراموش شد و گویا این روند قرار است ادامه داشته باشد.

دانشگاه‌ها عرصه جولان جناح افراطی می‌شود

معاون فرهنگی وزیر علوم دولت دهم با بیان اینکه دولت با روندی که برای جلوگیری از سخنرانی منتقدان در پیش گرفته‌، در آینده به هیچ‌ منتقدی اجازه صحبت نمی‌دهد، گفت: با این وضعیت دانشگاه‌‌ها تبدیل به جولانگاه یک جناح خاص افراطی می‌شود که در گذشته نیز وجود داشت.

احمدخاتمی: احمدی‌نژاد برای حجاب کاری نکرد

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: نگرانی ام درباره عفاف و حجاب در جامعه، مانند گذشته است و قصه حجاب روز به روز بدتر می شود و لمس می کنم که برخی کشور را دارند به سمت بی حجابی می برند.

تکلیف پذیرفته‌شدگان استخدام روشن نیست

مدت دو سال و اندی است که عده‌ای از همین جوانان مملکت اسلامی درگیر بحثی به نام استخدامی‌های استانداری هستند و جمع کثیری از آنها مراحل گزینش و استخدام را طی نموده‌اند و حتی بسیاری از آنها نیز به امید استخدام و گذران زندگی ازدواج نموده و حتی فرزند دارند در حالی که هنوز به آرزوی استخدام نرسیده‌اند.

کاهش اختلاف طبقاتی در دوره احمدی‌نژاد

آخرین گزارش های مرکز آمار ایران نشان می دهد که توزیع ثروت میان ایرانی ها در سال های ریاست جمهوری احمدی نژاد متعادل تر شده است.

وزیر سابق اقتصاد: خزانه را خالی تحویل ندادیم

وزیر سابق اقتصاد با اشاره به اینکه خزانه و انبارها هنگام تحویل دولت خالی نبود، گفت: آیا واقعاً ترمیم ذخایر کالای اساسی در یک هفته شدنی است؟

دولت دهمی‌ها در دانشگاه چه تدریس می‌کنند؟

احمدی نژاد به همراه 3 تن از وزرایش هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت هستند که این ترم در این دانشگاه، تدریس می‌کنند.

۳ مصوبه دیگر دولت دهم غیرقانونی اعلام شد

رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌های جداگانه به رئیس‌جمهور، ۳ مصوبه دولت دهم را مغایر قانون اعلام کرد.

کدام قابل لغو است: مصوبات یا تحولات؟

شاید دولت بتواند دستی در سیاست های اقتصادی ببرد ولی آرمان و اهداف فرهنگی چیزی نیست که از دولتی به دولت دیگر تغییر کند. فرهنگ نباید فدای جناح بندی سیاسی شود.جنگ همان جنگ نرم است و هنوز تهاجم فرهنگی هست،شبیخون فرهنگی هست،جهاد را باید ادامه داد و از توطئه ها نباید غافل شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.