دولت راستگویان

“چرا دروغ می‌گوییم و واقعیت‌ها را به گوش مردم نمی‌رسانیم؛ دروغ گفتن امری حرام است؛ این‌بار با افتخار، از جیب چه کسی مهم نیست؟”

نامه ۴ وزیر؛ تیر خلاص به ادعای «عبور از رکود»

4 وزیر دولت شهریور ماه گذشته به رئیس خود هشدار دادند که اگر وضعیت اقتصادی و تصمیمات اشتباه بخش های مختلف دولت ادامه پیدا کند، موضوع رکود اقتصادی به یک بحران برای کشور تبدیل می شود؛ بحرانی که ثمره آن بی اعتمادی است.

وزیر اطلاعات: عناصر فتنه رد صلاحیت می‌شوند

حضور در تجمعات، هنجارشکنی ها، تعرض به نیروهای امنیتی و ایجاد چالش امنیتی برای نظام از معیارهای رد صلاحیت محسوب می شود و کسانیکه اقدامات ضد امنیتی برعلیه نظام داشتند به عنوان عناصر فتنه رد صلاحیت می شوند.

شایعه: جشن هسته‌ای ایران در برج ایفل

در میان کاربران ایرانی پیامی منتشر شده است مبنی بر اینکه: «دولت فرانسه به مناسبت نتیجه مثبت توافق گروه۵+۱ با ایران و لغو تحریم ها امشب به افتخار ایران زمین به مدت دو ساعت برج ایفل را به سه رنگ زیبای سبز سفید و قرمز مزین و نورافشانی کرد.» اما ماجرا چه بوده است؟

سخنگو تایید کرد، دفترش تکذیب! +عکس

علیرغم تاکید نوبخت بر حذف 4 میلیون یارانه بگیر از آغاز امسال، دفتر سخنگوی دولت اعلام کرد این خبر صحت ندارد!

چه کسی کم‌حافظه است روحانی یا ظریف؟

ظریف سه روز پس از توافق لوزان، در برنامه نگاه یک در این باره گفت: چیزی بنام فکت شیت ایرانی وجود ندارد و وزارت خارجه چیزی را منتشر نکرده است .چند نفر از دوستان ما یک رشته دستاوردهایی را از این مذاکرات نوشتند.

اما علاوه بر ظریف دیگر اعضای تیم مذاکره کننده نیز تاکید کردند که از سوی ایران ، فکت شیت منتشر نشده اس

معتقدم پای یک قرارداد محرمانه در میان است

حال فرض کنیم یکی از منتقدان و بی‌سوادان باشند که دکترا دارند و بر فرض بزدل سیاسی و تازه به دوران رسیده باشد اما در ‌‌نهایت این آدم جهنمی مزدور حرف‌هایی دارد که تحریم‌ها افزوده شده و می‌گوید که این حرف که ساختمان تحریم ها ترک برداشته خلاف واقع است. خب این حرف ها جواب باید داده شود.

فساد در فوتبال به پیراهن تیم‌ملی هم رسید

ماجرا وقتی جالب‌تر شد که مدیر آلمانی شرکت آل اشپورت با حضور در اردوی تیم ملی در اتریش و دیدن لباس‌های شرکتش بر تن ملی‌پوشان پرده از اتفاق تلخ دیگری برداشت؛ مارتین تاکید کرد که لباس ملی‌پوشان ایران متعلق به آل اشپورت نیست و تقلبی است!

درخواست‌روحانی‌برای‌افشا‌ نام‌مفسدان‌اقتصادی

روحانی با بیان اینکه بزرگترین قدرتی که می‌تواند با فساد مبارزه کند رسانه‌ها هستند، ادامه داد: نام افراد مفسد نباید در جیب رئیس‌جمهور باشد بلکه نام این افراد و ویژه‌خواران باید در سر زبان خبرنگاران قرار گیرد.

توافق ژنو یعنی تسلیم شدن قدرت‌های بزرگ در برابر ایران

می‌دانید توافق ژنو یعنی چه؟ یعنی تسلیم شدن قدرت‌های بزرگ در برابر ملت بزرگ ایران.
توافق ژنو یعنی پذیرش جهان فناوری صلح‌آمیزی که در سایه تلاش و ایثار دانشمندان جوانمان به دست آورده‌ایم؛ یعنی شکستن سد تحریم که بر ملت عزیز و صلح دوست ایران تحمیل شده بود.