دولت یازدهم آمارسازی می‌کند

در اطلاعیه دفتر رئیس‌جمهور نهم و دهم آمده است:‌ به رغم افزایش ۱۱۰ درصدی واردات کالا از کشور چین طی سال‌های دولت یازدهم، آقای اسحاق جهانگیری اتهاماتی حیرت‌انگیز را علیه دولت قبل ادعا کرده است.

اولویت کاری وزیر راه و شهرسازی چیست؟

طرح مسکن مهر که از دولت نهم و دهم شروع و بخشی از آن با پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد به دولت یازدهم تحویل داده شده، در طول یکسال گذشته تنها 4درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و پنج میلیون نفر چشم انتظار عملکرد دولت یازدهم در تکمیل واحدهای باقی مانده مسکن مهر هستند.

کلید قفل «پزشک خانواده» در فرهنگ است نه اعتبار

معاون سابق وزارت بهداشت مشکل اساسی اجرای طرح «پزشک خانواده» را نبودن فرهنگ سیاستگذاران، متخصصان، پزشکان و مردم می‌داند.

نگاهی انتقادی به گزارش ۱۰۰ روزه رئیس‌جمهور

آقای روحانی در حالی چنین سخنی را به زبان می‌آورد که در سی خرداد همین سال آقای ترکان از دولت قبل به خاطر اقدام خوبی که در مورد کالاهای اساسی انجام داده بودند تشکر کرد و گفت: « آقای احمدی نژاد فرمودند وزرای دولت با دکتر روحانی از طریق آقای بقایی همکاری داشته باشند. از طرف دکتر روحانی هم بنده ماموریت پیگیری این موضوع را قبول کردم.رسیدگی به برخی امور فوری در اولویت مباحث ماست. البته دولت خودش وارد بعضی از این مسائل مثل تامین کالاهایی اساسی شده است که این کار را به خوبی انجام داده است و توانسته به موقع خریدهای لازم را انجام دهد.

آقای روحانی! کدام سایه سیاسی را برداشتید

وزیر سابق ورزش و جوانان با انتشار بیانیه ای پاسخ اظهارات شب گذشته رئیس‌جمهور در مورد «موفقیت‌های ورزشی» را داد.

آرشیو اخبار سايت دولت‌ بازگشت

آرشیو اخبار دولت‌‌های نهم و دهم محمود احمدی‌نژاد به پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری بازگشت.

ماجرای یک مصوبه پرفراز و نشیب احمدی‌نژاد

مصوبه پرفراز و نشیب همکدی تلفن ثابت مصوب شده در دولت احمدی‌نژاد که یافتن راه‌کار اجرایی آن از سال ۸۹ تا ۹۲ طول کشیده بود، در ایستگاه چهارمین استان متوقف شد.

آرشیو اخبار دولت احمدی‌نژاد برمی‌گردد

آرشیو اخبار دولت احمدی‌نژاد به زودی به سایت دولت برمی‌گردد.

مقصد بعدی «ملک‌زاده» کجاست؟

با انتصاب «محمدعلی نجفی» به معاونت رئیس‌جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، مقصد بعدی «محمدشریف ملک‌زاده» از مسئولان پرحاشیه دولت‌های نهم و دهم کجا می‌تواند باشد؟

احمدی‌نژاد ادعای نمایندگان را تکذیب کرد

دفتر رئیس‌جمهور سابق طی اطلاعیه‌ای عنوان کرد: هیچ یک از اعضای دولت نهم و دهم هیچگاه و در هیچ مقطعی با احدی از مرتبطین رسمی یا غیررسمی هیئت حاکمه آمریکا ارتباط و ملاقاتی نداشته‌اند.