اعراب جرأت ارسال یک فشنگ به غزه را ندارند!

دبیر کل حزب الله لبنان در سخنان خود تاکید کرد: «ایران»، «سوریه» و «حزب‌الله» هرگز حمایت از غزه و مردم را متوقف نخواهند کرد همانطور که طی سال‌های گذشته با آنها بوده‌ایم با آنها و در کنارشان باقی خواهیم ماند و این وظیفه دینی، ایمانی، ملی و انسانی ما است.

«گفتمان صهیونیستی» حیثیت حکام عرب را زیر سؤال برده است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: استفاده ابزاری از واژه تروریسم توسط حاکم عرب مظنون به قتل پدر و گفتمان اسرائیلی صهیونیستی او حیثیت همه پادشاهان و حاکمان عرب را زیر سؤال می‌برد.

چوب حراج به چاه‌ نفت عرب‌ها خورد

پس از شکست طرح اعراب برای افزایش تولید نفت و کاهش بهای جهانی طلای سیاه، اخیرا برخی از کشورهای عربی به منظور کاهش درآمدهای نفتی ایران به‌ویژه در بازارهای آسیایی، فروش نفت با تخفیف‌های ویژه را در دستور کار قرار داده‌اند.

چه كسي برای اولین بار گفت خليج عربي؟

موضع تغيير نام خليج فارس، پيشينه درازتري داشته است، زيرا پيش از اقدام آشكار بلگريو، در جريان سياسي در ابعاد گوناگون در شرف تكوين بوده است، كه چگونگي آن، در پرونده‌اي زير عنوان تغيير نام خليج فارس، مربوط به سال 1937م/1346ه‍ ش، در وزارت امور خارجه انگلستان وجود دارد… بيشتر مأموران انگليسي نيز در گزارش‌ها و سخنراني‌هاي خود، از واژه ساختگي و نادرست خليج به جاي خليج فارس، استفاده كرده‌اند.

ادامه انتقادات دانشجویان از سکوت و انفعال مسئولین

آنچه اكنون در فلسطين جريان دارد جنگ احزاب است. رژيم صهيونيستي با حمايت آمريكا و تعدادي از سران اروپا و برخي سازمان‌هاي بين‌المللي و با حمايت تعدادي از سران خائن و با سكوت ذلت‌بار برخي ديگر از اين سران و با حمايت امپراطوري خبري آمريكايي صهيونيستي آمده است تا با يهودي سازي اين سرزمين مقدس به آرزوهاي خيالي خود جامه عمل بپوشاند…