نهاوندیان:تا پایان دولت تورم تک رقمی می شود

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت : بالای ۲ میلیارد دلار در واردات کالاهای اساسی صرفه جویی کردیم.

نقشه راه دولت در سومین سال خدمت

رهبر انقلاب در ۱۱ محور نقشه راه دولت یازدهم را در سومین سال خدمت ترسیم کردند که مهمترین آن تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از راههای نفوذ دشمن بود.

ارتقا پیشکش؛ به سمت نزول می رویم

اساتید مسلمان را دارند حذف می‌کنند. کاری که با امثال خود من در دانشکده و گروه این‌ها انجام می‌دهند. واقعاً نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم و مسأله رسانه‌ای شود، والا واقعاً مثل یک پادگان نظامی و ستاد یک حزب عمل می‌کنند. بعضی از دانشکده‌ها و گروه‌ها یک دیکتاتوری جدی راه انداخته‌اند و مثل یک ستاد حزبی هر کسی را که با ما نیست، باید حذف کرد.

روایت وزیرارشاد از توافق هسته‌ای

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو کابینه دولت یازدهم اعلام کرد از بین هزار نفر از شخصت‌های حقیقی که در لیست تحریم‌ها بوده‌اند ۸۰۰ نفر از این لیست خارج شدند.

تورم از 14 درصد کوتاه می‌آید؟

کاهش حدود 25 درصدی تورم از زمان آغاز به کار دولت یازدهم دستاوردی است که این دولت بر آن تاکید دارد، اما طی سه ماهه اول سال جاری از سرعت نزول این نرخ کاسته شده‌ است و شاید همین امر به معنای رسیدن به پدیده‌ای باشد که مسئولان اقتصادی از آن به عنوان «هسته سخت تورم» یاد می‌کنند.

داده‌نما: نمره ۳۱ اقتصاددان به عملکرد دولت

بیش از ۷۰۰ روز از عمر دولت حسن روحانی و یاران او گذشت؛ نیمه راه تمام شده و تنها کمتر از ۷۰۰ روز دیگر به پایان آخرین روزهای مدیریت دولت یازدهم بر کشور باقی مانده است. بر اساس این گزارش، اشتغال، توجه به تولید ملی، کنترل گرانی و سطح عمومی قیمتها، مدیریت واردات، مسکن، بازار سرمایه، اقتصاد مقاومتی، کنترل نقدینگی، انضباط مالی و اصلاح درآمدهای دولت، سرمایه گذاری داخلی و خارجی در زمره سوالات این پرسشنامه خبرگزاری نسیم از ۳۱ اقتصاددان برجسته کشور قرار دارد.

نامه بی خانمان های مهر به رهبری:خسته ایم!

متاسفانه با روی کار آمدن دولت یازدهم، نه تنها عملی کارآمد در راستای ساماندهی و تکمیل مسکن مهر انجام نشد، بلکه جناب آقای آخوندی – وزیر راه و شهرسازی – در مصاحبه ای، مسکن مهر را طرحی “مزخرف” قلمداد نمود. مسکن مهری که بر پایه پیام ۱۰۰ حضرت امام خمینی پایه گذاری شده بود

وزیر بهداشت: ما را نقد کنید

وزیر بهداشت گفت: با وجود اقدامات انجام شده هنوز عقب ماندگی‌هایی هم در اجرای برنامه ها هم در تأمین بودجه‌ها داریم، با این وجود وزارت بهداشت اولین دستگاهی است که از دیگران خواسته است عملکرد این وزارتخانه را در بوته نقد قرار دهند.

استخدام 200 نفر در سازمان پزشکی قانونی

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در دیدار با کارکنان این سازمان از تلاش برای رفع مشکلات بودجه‌ای و استخدام ۲۰۰ نفر در این سازمان خبر داد.

رویکردهای وزارت نیرو در سال ۹۴

قائم‌مقام وزیر نیرو با تشریح رویکردهای مهم این وزارت‌خانه در سال ۹۴، مذاکره برای اجرا و پیشبرد پروژه‌های صنعت آب و برق در ۱۸ کشور جهان و خدمات‌رسانی در بخش آب روستایی و توسعه انرژی‌های نو را از جمله این رویکردها اعلام کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.