نخستین نشست فیلم‌سازان جشنواره عمار برگزار می‌شود

نخستین نشست فیلم‌سازان جشنواره عمار با حضور محمدحسین نیرومند و برگزاری کارگاه آموزشی در دبیرخانه این جشنواره برگزار می‌شود.

گزارش تصویری:‌ اکران فیلم های جشنواره عمار در دانشگاه شهید چمران

فیلم های دومین جشنواره مردمی فیلم عمار در دانشگاه شهید چمران اهواز به نمایش در آمدند.

جشنواره فیلم عمار در دانشگاه سیرجان

کارگردان انیمیشن ناو وینسنس در پایان صحبت‌های خود از دانشجویانی که علاقه و استعداد ارائه آثار هنری از فیلمنامه تا انیمیشن را دارند دعوت کرد که به وب سایت جشنواره مردمی فیلم عمار مراجعه و در فراخوان‌های منتشر شده برای تولید اثر شرکت کنند. وی تولید اثر با موضوع پهباد آمریکایی وشهدای هسته‌ای را به دانشجویان پیشنهاد نمود.

پرونده: دومین جشنواره مردمی فیلم عمار

پرونده‌ی دومین جشنواره مردمی فیلم عمار

آغاز جشنواره فیلم عمار در شهرستان‌های کرمان

این روزها جنوب کرمان میزبان دومین دوره جشنواره مردمی عماری است که به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در دی ماه امسال در تهران و 30 نقطه کشور برگزار گردید و بناست این جشنواره مردمی انقلابی از شنبه تا دوشنبه 15 لغایت 17 بهمن ماه در شهرها و روستاهای جنوب کرمان برگزار شود

جلیلی: در کنار جریان رسانه‌ای، حلقه‌های فکری ایجاد شود

بایکوت رسانه‌های روشنفکری از این جشنواره یکی از موارد سئوال برانگیز بود چراکه یک برخورد باندی و سیاسی در اطلاع رسانی ایجاد شد و تعمداً رسانه‌های روشنفکری جشنواره فیلم عمار را انکار کردند و متاسفانه جریان موج نوی سینمای انقلابی را نادیده گرفتند.

خشم‌واره‌ای علیه جشن‌واره‌ها

از دل این دادها و صداها خشمواره ای ترتیب داده شد که صدای مردمی باشد علیه جشنواره ای که صدای مردمی بود از نوع شمال شهری اش . خشم واره ای که تولیدش همین مردم و توزیعش نیز ، و مخاطب و بیننده اش که بی شک در دل همین مردم بود . مردمی که هم شمال داشت هم جنوب ، هم شرق داشت و هم غرب ، مردمی که مرکز امورش و مرکز قلبش انقلاب است و خشم واره ای که همه ی این جهات را می دید و بی هیچ سانسوری نشان می داد .

بررسی جايگاه جشنواره عمار در رادیو گفتگو

رادیو گفت و گو در برنامه اي جايگاه جشنواره مردمي عمار در راهبري سينماي ملي را بررسي مي كند. اين برنامه را مي توانيد راس ساعت 18 از رادیو گفتگو، روی موج اف.ام، ردیف 103.5 مگاهرتز دریافت نمایند.

گزارش تصویری: جشنواره عمار در ایذه

همزمان با برگزاری دومین جشنواره فیلم عمار در تهران، تعدادی از فیلم‌های این جشنواره مردمی به همت آرمـا – حلقه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در ایذه – به نمایش درآمد.

رسماً گفتند معاون سيما مخالف پوشش جشنواره است

منشأ اين بي توجهي در اين مساله است كه اساساً اولويت‌هاي صداوسيما با اولويت‌هاي جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي متفاوت است و مديران این سازمان، دغدغه‌هاي بسيار متفاوتي با عموم مردم انقلابي و متدين دارند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.